.

.

DoreenBeads дървени шевни бутона scrapbooking кръг на случаен принцип в две дупки часовник модел 20 мм Диаметър, 100 бр 2017 нова

DoreenBeads дървени шевни бутона scrapbooking кръг на случаен принцип в две дупки часовник модел 20 мм Диаметър, 100 бр 2017 нова

Оценки на купувача:

BGN 7.00 -33 %
BGN 10.40
Брой продукти
В магазина

Дрво за Шиење Копчето Scrapbooking Круг, По Случаен избор Две Дупки Часовник Шема 20.0 милиметри Кол,100 Парчиња Материјал Дрво Големина Приближно : 20mm( 6/8") Кол.
Дупка големина : 2.6 mm( 1/8")
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор По Случаен избор Количина ќе добиете 100 на овој објект во листата цена Дел Не. B52154 Забелешка. Овие предмети се меша по случаен избор,па Боја на Копчињата сте го добиле можат да бидат не баш исто како слика шоу.
Топло Препорачуваме Продажба
Ве молиме СТАН да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е високо ценет дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, па ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Подробности

търговска марка:
DoreenBeads
Материал:
Дърво
Тип Бутони:
Бутон С 2 Дупки
Украса:
Кристали
Стил:
Flatback
Техника:
Боядисване
Номер На Модела:
В52154
Форма:
Кръг
Вид На Продукта:
Бутони

Те също купуват с този продукт