.

.

Бял 3# невидими затворени с цип възглавницата обличам дрехи възглавница 16 инча затворен цип

Бял 3 невидими затворени с цип възглавницата обличам дрехи възглавница 16 инча затворен цип

Оценки на купувача:

BGN 23.98
Брой продукти
В магазина


.100% Сосема Нов &Висок Квалитет.
2 износот 50pcs
Боја : бела
3. Нето должина на патент заби : 40cm( 16 инчи )( прибл.)
4.Совршен за занаети, костим дизајн, детска облека, додатоци бутици, костим украсување итн.
Превозот Услови
· Ние ќе ја испорача објекти на превозот адреса ќе се оставени во . Во цел дека ќе може да се добие испорака нормално, ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно.
· Ние може да се испрати на предмети во 2-6 работни дена од приемот расчисти исплата. Секоја парцела ќе имаат следење на број на вашата следење.
· За бесплатен превозот, Нашиот стандард за испорака метод е Кина Пост. Тоа обично трае 10-25 дена да пристигне во повеќето земји. Но, за некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради што не се чести авиокомпанијата како и надзор од страна на царинскиот.
· Ако сте итно да добиете на стоки или Кина Пост услуга не покрива вашата земја, можете да изберете експресна испораката преку DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, EMS. Во принцип, од UPS-от Светски Експрес Saver-от, можете да добиете на пратката во 1-3 работни дена откако ќе го испрати на пратката, но тоа е поскапо; Од DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, тоа ќе трае 3-5 дена, пред да се дојде на пратката. Со ЕМС, тоа ќе потрае 5-8 дена да вашиот место.
· Ако не го добиете на стоки во текот на 30 дена по ние испрати на пратката, ве молиме ни e-mail директно. Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот. Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос.
Плаќање
· Можете да платите со нас преку Зачувам преку вашата Банкарска Картичка. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена откако ќе го поставите цел.
· Зачувам е еден од водечките трети лица онлајн плаќање платформа. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на пратката.
· кога ќе се направи плаќање, вашата исплата само трансфери во ЗАЧУВАМ, не нашата сметка.

Подробности

Размер:
16 inch
Вид На Продукта:
Цип
Воспользуйся:
Домашен Текстил, Чанти, Обувки, Облекло
Характеристика:
Автоматично Заключване
Вид На Цип:
Затвори-Край
Пластмасов Вид:
Найлон
търговска марка:
WKXFJJWZC
Материал:
Пластмаса
Номер На Модела:
#3

Те също купуват с този продукт