.

.

skyblue 50 ярда / лот 40 мм декоративна лента от органза на Едро, рождени дни опаковъчна хартия за декорация лента безплатна доставка

skyblue 50 ярда / лот 40 мм декоративна лента от органза на Едро, рождени дни опаковъчна хартия за декорация лента безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 9.00 -3 %
BGN 9.25
Брой продукти
В магазина


Име : Organza Лента
Материјал : 100% Полиестер
Ширина : 40mm
Должина : 50 метри/roll =45 Метри
можеби бојата ќе биде варира поради различни компјутери.
50pcs/многу светло виолетова полн цвет Корист Подарок Бонбони Кутии празник материјали свадба покани партија supplies10.5*8*4.5 cm US$ 7.99 /многу
парчиња / многу
50pcs/многу полн цвет бонбони кутија покани за свадба wedding подароци и корист празник материјали 6.5*6.5*4.5 cm US$ 6.12 /многу
парчиња / многу
50pcs/многу полн цвет бонбони кутија покани за свадба wedding подароци и корист празник материјали 6.5*6.5*4.5 cm US$ 6.12 /многу
парчиња / многу
Нови 50pcs трапезоидна форма бонбони кутија, јасно пвц кутија за завиткување бонбони и чоколади 7*7*6cm US$ 13.89 /многу
парчиња / многу
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Нови 50pcs големи димензии трапезоидна форма бонбони кутија, јасно пвц кутија за завиткување бонбони и чоколади 9*9*7.5 cm US$ 38.89 /многу
парчиња / многу
50pcs/многу Кина стил на невестата и младоженецот свадба корист бонбони кутија за свадба покани празник резерви на САД$ 8.00 /многу
парчиња / многу
100pcs/многу пвц бонбони кутија, јасно пвц кутија свадба декорации,празници снабдувањето со 3*3*3cm бесплатен превозот САД$ 17.78 /многу
парчиња / многу
100pcs 6*6*7little пеперутка бонбони кутија со малку картичка свадба покани празник материјали festivel обезбедува бесплатен превозот САД$ 24.89 /многу
парчиња / многу

Подробности

Цвят:
Skyblue
Вид На Продукта:
Лента
Техника:
Жакард
Материал:
100% Polyester
Тип Тъкани:
Органза
Ширина:
1-1/2
Стил:
Двойното Лице
Номер На Модела:
40 мм
Модел:
Плътен Цвят
Ролкови Щори:
Други Празници И Празнични Аксесоари
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт