.

.

Зелен Масло, Восък глава слой телешка кожа телешка кожа diy занаят наистина pipi материал телешка кожа

Зелен Масло, Восък глава слой телешка кожа телешка кожа diy занаят наистина pipi материал телешка кожа

Оценки на купувача:

BGN 20.00 -2 %
BGN 20.48
Брой продукти
В магазина


Првиот слој cowhide масло, восок дебелина 1.8 ~ 2 mm мека
Погоден за чанти, нула паричник, мека торба и така на сите видови на кожни изработени од diy. Прирачник имагинарен простор е многу голема, ако се чувствувате мека, но јас се уште ја сакал бојата на кожата, може да заедничка обработка ќе се зацврстуваат, како што се на пост тен што чанти, ќе стане доста, дизајн, исто така, е забава за прирачник.
Кожа има одредени недостатоци, боја разлика, проблемот како што браздата, ако не купи кожа, најдобар комуникации и услуги на клиентите
Бидете сигурни дека ќе го купи задоволство увери.
Љубезно ве молиме allow2-3 cm отстапување се должи на рачни мерења на локации ,и не е може да има светлина аберација поради различни Следи и Резолуција
Зошто да се Купи Од нас Гаранција : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени. Комуникација : имаме професионална услуга тим,можете да не контактирате преку trademanager или центарот за пораки. Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капка-превозот,Агент за Купување, ако
потребни ние може да ви испрати слики без жиг Внимание :
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса, телефонски број и име и презиме може да се закачите вас. Ако имате барања од нарачката, ве молиме да ни остават порака за Испорака :
Да USA & Canada : Околу 7-25 дена; во Европските и во близина на земји : Околу 10-30 дена; Да Бразил и Русија или други понатаму земји : Околу 25-60 дена Ако треба итно, ве молиме изберете EMS/DHL/Федекс со дополнителни поштенски;
DHL : 3-7 Работни дена ЕМС : 7-15 Работни дена
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации или да го применуваат спор

Подробности

Цвят:
21X14CM, 22X26CM, 19X30CM, 30X60CM
Дебелина на:
1,8 мм
Воспользуйся:
Багаж, Мебели, Чанта, Разтегателен, Дрехи, Колани
Материал:
Коровья Кожа
Размер:
21*14
Тип:
Зърно
Модел:
Полиран
Номер На Модела:
14587
Размер:
избор
Цвят:
ЗЕЛЕНА КОЖА

Те също купуват с този продукт