.

.

(AB28 23 мм)100шт двойна Овална пластмасова сватбени декоративни акрилни ключалката

(AB28 23 мм)100шт двойна Овална пластмасова сватбени декоративни акрилни ключалката

Оценки на купувача:

BGN 26.40
Брой продукти
В магазина


Плаќање
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам, таа го поддржува Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастеркард, Western union итн.
ако ви треба да се користи "други" плаќања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Испорака по пари достигне.
Превозот
Пакет ќе бидат испратени во 5-7 дена, некои предмети треба повеќе време да се произведуваат, ве молиме да се разбере и да се обиде да го научат тоа од нас.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор!

Подробности

Вид На Продукта:
Ключалката
Украса:
Кристали
Характеристика:
посеребренное покритие
Техника:
покритие
Материал:
акрил
Воспользуйся:
Чанти, Колани, Дрехи, Обувки
Тип На Ключалката:
Пръстени
Форма:
овалния
Номер На Модела:
AB28
Размер:
inner bar

Те също купуват с този продукт