.

.

1 компл. висококачествено плъзгане с шкивом (R/L) за машина за рязане на тъкани EASTMAN 712C1/712C1-1, Части за металообработващи машини за рязане на

1 компл. висококачествено плъзгане с шкивом (R/L) за машина за рязане на тъкани EASTMAN 712C1/712C1-1, Части за металообработващи машини за рязане на

Оценки на купувача:

BGN 16.00
Брой продукти
В магазина


Објектот на име на : 1 ПОСТАВИ Висок квалитет слајд со макара (R/L) за EASTMAN КРПА МАШИНА за СЕЧЕЊЕ 712 C1/712 C1-1, делови за машина за сечење
На оваа листа се за Сосема Нов СЛАЈД СО МАКАРА(ДЕСНО/ЛЕВО) За Eastman Директно Сечење Машини.
Бренд име : Kenlen(Изработени во Тајван со висок квалитет)
Дел број : 712 C1/712 C1-1
Оваа цена е за 1 СЕТ (2 ПАРЧИЊА) .
Тоа се користи за Eastman , Bluestreak - Bluestreak II - Сурова 627 - 629 - Понизок степен на пренос Заградата Собранието .
Ние продажба машина за шиење делови над 15 години, постојат многу производи кои не се прикачите на интернет, ако не се најде што сакате, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
ПРЕВОЗОТ :
*Ususally ние ќе брод објектот во рок од 2-7 дена работни дена по исплата потврди, а ние ќе ве известиме на следење на број по испратите објектот.
*Сите наши предмети ќе бидат брод на купувачот адреса, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за пред цел.
Продавачот не може да ги покрие обичај должност и увоз доход.
Warrantyand и политика на враќање :
* Општо земји,времето за испорака е за 15-40day. Бразил и Русија клиентите се обрне внимание, времето за испорака е околу 20-60 дена, дури и повеќе денови. Ако сакате да примате тоа порано, можете да изберете и други Express, но ќе мора да плаќаат дел од превозот, ве молиме контактирајте со нас за детали.
* Ако имате DOA(Мртов На Пристигнување) точка или погрешен објект што сакате да го вратите или размена, ве молиме контактирајте со нас. Сите се враќа мора да се непроменети и сосема нов. За било која причина не сте задоволни, Купувачот ќе биде одговорен за враќање товар и на сите сопствени должност увоз доход.
Повратни информации :
*Се надеваме дека ќе ни остави позитивни повратни информации, и да ни даде ПЕТ ЅВЕЗДИ на сите Детали Продавачот рејтингот(International шопинг е повеќе време е потребно, ве молиме да се разбере). Нашиот систем ќе го стори истото за вас. Ние го цениме вашиот бизнис и се надевам да се направи бизнис со вас наскоро.
*Ако имате било какви прашања, ние сме многу среќни да ви помогнат.

Подробности

Състояние:
НОВО
Механизъм За Подаване На:
Шагающая Крак
Формирането На Шева:
Рязане
Ръчна Конфигурация:
машина за рязане на
Тип:
машина за рязане на

Те също купуват с този продукт