.

.

A++ високо качество блестящ CrystalAB коригиране на кристали SS3-SS40 кристал стъкло кристали за дрехи обувки чанти безплатна доставка

A++ високо качество блестящ CrystalAB коригиране на кристали SS3-SS40 кристал стъкло кристали за дрехи обувки чанти безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 5.00 -13 %
BGN 5.76
Брой продукти
В магазина


Детали за производот
Точка име : Висок квалитет амбуланта корегирање Кристал
Стил : A++ Амбуланта Корегирање
Материјал : Висок доведе стакло
Боја : Кристал AB
технологија : Топло-fix
Големина На & Пакување :
SS3 (1.2-1.3 mm) 1440pcs /многу
SS4 (1.4-1.5 мм) 1440pcs /многу
SS5 (1.7-1.8 mm) 1440pcs /многу
SS6 (2.0-2.1 mm) 1440pcs /многу
SS8 (2.3-2.4 mm) 1440pcs /многу
SS10 ( 2.7-2.8 mm) 1440pcs /многу
SS12 (3.0-3.1 mm) 1440pcs /многу
SS16 (3.8-4.0 mm) 1440pcs /многу
SS20 (4.6-4.8 мм) 1440pcs /многу
SS30 (6.1-6.2 mm) 288pcs/многу
SS34 (7.2-7.3 mm) 144pcs/многу
SS40 (8.0-8.2 mm) 144pcs/многу
Превозот : CPRAM Бесплатен превозот
Show
Повеќе боја (Кликни за да се купи)
Референца боја картичка
На нашиот главна страница да пребарувате за повеќе категории на производи.
НАШАТА ПРОДАВНИЦА ДОМА
Цел на Обработка : Кога купувачи ставање нарачки, доколку постојат прашања и барања, ве молиме контактирајте со нас или цел порака, по цел е издадена, обично се издава во 1-3 работни дена, некои производи е потребна дозвола за привремен обработка. Ние ќе контактира со купувачот, може да го продолжи 2-3 дена испрати. Превозот : Повеќето од Објектот превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Повеќето земји ќе биде завршен во 15-30 дена за испорака, но овој пат само на буџетот, вистинските време на испорака утврдени од страна на локалните поштенска услуга, тоа може да биде поради други фактори и продолжен испорака, купувачот може да се јавите во вашата локална поштенска услуга, и разбирањето на динамиката на испорака на стоката. Кога цел износ е поголем од $ 100, за некои земји, ние ќе го избере DHL / UPS / SF брза испорака, како што е Јапонија, Јужна Кореја, сад и така натаму. Купувачите се исто така може да избере комерцијални курир ние во собата, плаќање одговара на превозот цена, брза испорака време е обично 5-7 дена. Плаќање : да ја прифатиме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифатливи преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Гаранција и Гаранција : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.

Подробности

Размер:
SS3, SS4, SS5, SS6, SS8, SS10, SS12, SS16, SS20, SS30, SS34, SS40
Вид На Продукта:
Кристали
Техника:
Гореща Определяне На
търговска марка:
ТЭНЦЗЯНЬ
Воспользуйся:
Чанта, Обувки, Дрехи
Стил:
Flatback
Номер На Модела:
ss3-ss40
Форма:
Кръг
Вид На Кристали:
Свободни Кристали
Материал:
Стъкло
Цвят:
Crystal AB

Те също купуват с този продукт