.

.

Нови продукти! 36 бр. / лот padparadscha цвят K9 Crystal stones12mm осмоъгълник шиене на кристал шевни сватбена рокля

Нови продукти! 36 бр. / лот padparadscha цвят K9 Crystal stones12mm осмоъгълник шиене на кристал шевни сватбена рокля

Оценки на купувача:

BGN 26.00 -14 %
BGN 30.38
Брой продукти
В магазина


Сите највисок квалитет K9 кристал Промоција 36pcs/многу највисок квалитет 100% K9 кристал stones12mm octagon облик да се шие на кристал шиење Свадба фустан со златни ноктот поставка не било нула валкани padparadscha боја
многу модата и прилично effection.
сите се со дупки,може да се шие на.
станот назад.со сребро позлата на грбот.
висока чистота,Овие лабава кристал компоненти дојде во
огромен спектар на форми,прекини и големини.Повеќето од камења се рамна задната страна и poine dreverse дека е
similare со скапоцени Камења.Нормално, тие се користат со метални ноктот(или фронт) прилагодувања,
екипа метал settings,или пак се директно поставени или залепени во пред-фрлија cavitie и така натаму
Ова е K9 кристал Материјал ,
Не акрилик материјал ~!
Фабриката директно продажба,слободни shippment!

Подробности

Вид На Продукта:
Кристали
търговска марка:
СИНМИЛЛИ
Форма:
Площ
Номер На Модела:
12mm кръг квадрат
Материал:
Crystal
Воспользуйся:
Дрехи, Обувки, Чанти
Техника:
Шев-На
Стил:
Flatback
Вид На Кристали:
Свободни Кристали
is_customized:
Yes
Размер:
12mm

Те също купуват с този продукт