.

.

Испанци танцово обличам Секси Silky Velvet franjas roupas danskleding танцови ризи Tanzrock Latein Samba vestido baile латино mujer

Испанци танцово обличам Секси Silky Velvet franjas roupas danskleding танцови ризи Tanzrock Latein Samba vestido baile латино mujer

Оценки на купувача:

BGN 88.00 -22 %
BGN 112.21
Брой продукти
В магазина


Латинска Танц се Облекуваат Секси Свилен Сомот franjas roupas danskleding Танцување Кошули Tanzrock Latein Самба vestido baile латино mujer Бесплатен Превозот
Ако имате било истрага, предлози или коментари, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе бидеме многу среќни да ви помогнат! Се надевам дека ќе уживате во нашите предмети!
Прв Избор Забелешка
Ако имате потреба од големи количини на стока, ве Молиме контактирајте со нас и ние би можеле да разговараат за време на испорака и цена.
Прв Избор На Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА. Ние ќе ви ја испратиме стоката, како е можно поскоро. Ве молам дозволете ми да знам било questiones пред наддавање ако имате.
Прв Избор Услови&Warrenty
Ние ќе им даде целосна наплата само ако објектот ќе добиете е различна од опис. Враќање на средствата ќе бидат дадени по објектот се примени назад во продавницата. Тоа мора да се врати во рок од 3 дена од денот на приемот и во иста состојба тоа беше испратена. Мора да контактирате со нас пред превозот секој предмети назад.
Прв Избор На Пратката
1. Може да се земе моите фотографии за да ги покажете вашите клиенти слободно, од моја листа
2. Напишете детали во коментар кога ќе ги нарачате.
3.Испрати ми вашиот клиент е превозот адреса, кога ќе цел (што, исто така, може да ја напишете вашата клиентот превозот адреса директно)
4 .Генерално, ние ги користиме Кина Пост или ЕМС за вас да се изразат, ако имате било какви посебни потреби, може да ни каже однапред, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите барања.
Прв Избор На Повратни Информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Подробности

Цвят:
Сексуалното латинско рокля S, сексуална латинско рокля M, сексуална латинско рокля L, сексуална латинско рокля XL
Вид На Продукта:
ликра плат
Тип:
еластичната тъкан
Вязаный Тип:
Чорапогащи
търговска марка:
Готино мода!КУОЛ Лайф!
Тип Замшевой Тъкан:
Друго
Материал:
100% вискоза
Модел:
Бродирана
Характеристика:
еластичен
Ширина:
latin dress skirt
Техника:
Вязаный
Нетканая Техника:
Стежк-Скрепленный
Стил:
Нова Мода Четката Испанци Танцово Рокля
Продукт:
Секси Нова Мода Четката Латиноамерикански Танци Рокля
Номер На Модела:
L2045B+L2050
Цвят:
Червен
Избират в съответствие с китайските размери:
Размер S / M / L / XL
Доставка:
Безплатна доставка

Те също купуват с този продукт