.

.

3 метра / лот френска ресничная лейси плат тих и спокоен парк лейси плат с високо качество бяла лейси декорация на сватбени аксесоари за младоженци с ширина 150 см

3 метра / лот френска ресничная лейси плат тих и спокоен парк лейси плат с високо качество бяла лейси декорация на сватбени аксесоари за младоженци с ширина 150 см

Оценки на купувача:

BGN 33.00 -21 %
BGN 41.58
Брой продукти
В магазина

Ширина : 150cm/59.06" Боја : Црна/ бела Цена е за 3meter Овој прекрасен дизајн парче има многу мека рака чувствуваат, идеален за облека, партија облечи, lingeries, кукли облека, завеси, шамс, светилка нијанси,... * Идеален за брегот на слоновата чипка намали, слонова коска чипка фустан, слонова коска булчински жартиера, слонова коска цвет девојка се облекуваат, чипка фустан, булчински фустан и свадба gown . * Мека и удобна handfeel * трговија на Големо accetpable ! Ви благодариме за шопинг и имаат убав ден засекогаш !

Подробности

Цвят:
Черен, Бял
Вид На Продукта:
Дантела
Украса:
Дантела
Характеристика:
Еко-Содружественный
Тип Тъкани:
Voile
Материал:
100% Polyester
Техника:
Бродирана
Ширина:
150cm/59.06''

Те също купуват с този продукт