.

.

100 бр. / лот прозрачни кръгли копчета, 11 мм копчета на униформи на медицински сестри, големи копчета, пришити копчета за scrapbooking(SS-1353)

100 бр. / лот прозрачни кръгли копчета, 11 мм копчета на униформи на медицински сестри, големи копчета, пришити копчета за scrapbooking(SS-1353)

Оценки на купувача:

BGN 3.00 -18 %
BGN 3.65
Брой продукти
В магазина


Спецификации :
Големина : 11mm,13mm
бои : микс дизајни
Pls забелешка :
Поради фото светлина, вистински објект боја ќе биде малку поинаков од фотографијата .
Напомена :
(1) по Случаен избор испорака.Ако имате други Барања(вклучувајќи го и Превозот на трошоците итн.),pls ни кажете наскоро.
(2) Ако сакате да се направи голема мешавина на налози(на пример повеќе од 6-8 многу),Pls контактирајте со нас прво.ние ќе го проверите тековниот акции,и да ви даде разумно понуда, со можни попуст,ви Благодариме!
Плаќање : Ние го прифаќаме плаќање од страна на Зачувам/Alipay,вклучувајќи Paypl,Кредитна Картичка и Т/Т Можеме да покажуваат помал износ во фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по вашата исплата.
2. Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Нормално, тоа трае 25-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 5-10 работни дена од Express.
4. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење. pls чекаат трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект , pls контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или наплата.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2.Ние не ја прифати неутрални или лошо мислење, ако имате било какви quesiton,pls контакт со мене прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро.
3. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.

Подробности

Размер:
11mm, 13mm
Вид На Продукта:
Бутони
Тип Бутони:
4-Луночная Бутон
Характеристика:
Моющаяся, Екологично Чиста,Без Никел, Химическо Чистене
Техника:
перлата на
Стил:
Flatback
Номер На Модела:
SS-1353
Материал:
Смола
търговска марка:
Гансия
Форма:
Кръг

Те също купуват с този продукт