.

.

Печатна дизайн лентата тиксо, дантела САМ рустик стил на лош вкус

Печатна дизайн лентата тиксо, дантела САМ рустик стил на лош вкус

Оценки на купувача:

BGN 619.00 -20 %
BGN 773.42
Брой продукти
В магазина


Печатење лента дизајн Маскирање лента чипка DIY Руралните стил Леплива
Големина : 2500 mm * 15 mm
Материјал : млеко бела пупка свила крпа лента
Продавачот Ветување
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.).
3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!
Свадба кутија тиква Превоз Корист Кутија бонбони кутија бебе туш кутија US$ 224.00 /многу
1200 парчиња / многу
Заклучување Фрижидер заклучување продолжена заштита на Детето Бебе безбедност на производи Кабинетот Заклучи Безбедно US$ 209.00 /многу
500 парчиња / многу
Пиво steins очила Dima двоен ѕид borosilicate шише форма стаклена чаша Новина Hopside надолу US$ 96.90 /многу
10 парчиња / многу
Apple и Две Грашок во Pod Сол и црн Пипер Shakers Свадба Фаворизира US$ 261.

Подробности

Вид На Продукта:
Лента
Техника:
Пишеща машина
Материал:
100% памук
Тип Тъкани:
Атлас
Стил:
Това Е Една Страна
Модел:
Плътен Цвят
Ширина:
15mm

Те също купуват с този продукт