.

.

Booksew памучен плат Безплатна доставка на 50 бр. / лот 20cmx25cm charm pack лоскутная пакетче платове на Тилда плат шевна САМ ролки плат

Booksew памучен плат Безплатна доставка на 50 бр. / лот 20cmx25cm charm pack лоскутная пакетче платове на Тилда плат шевна САМ ролки плат

Оценки на купувача:

BGN 13.00 -55 %
BGN 28.69
Брой продукти
В магазина


Име на производ : памучна ткаенина скривам,крпеница ткаенина пакет
Материјал : 100% памук
Дизајни и бои : мешани по случаен избор
Големина на : 1 парче=20cmx25cm(+-1cm грешка)
Употреба : тенок, совршен за крпеница,играчки,scrapbooking, и други заеднички DIY проекти.
Пакет Содржина : 50pcs/многу,случаен дизајн меша,не се повтори дизајни во 1 многу
Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1)на Оваа точка не ја прифати дизајн или избор на боја.Дизајни и бои се мешаат по случаен избор. Пораки за боја или дизајн избор ќе бидат игнорирани.
2) 50 различни дизајни се меша(истата шема, но различна боја значи различни дизајни). Ако цел 2 или многу повеќе, таму ќе се повтори дизајни
3)шемите може да бидат различни од слика, затоа што акциите се продаваат брзо, и модели ќе бидат ажурирани поради акции. Но, сите се убави.

Подробности

Техника:
Тъкани
Материал:
100% памук
Стил:
Обикновена
Ширина:
150CM
Вид На Продукта:
Друга Кърпа
Модел:
Пишеща машина
Тип Замшевой Тъкан:
no
Характеристика:
Еко-Содружественный
търговска марка:
буксью
Тип:
Хлопко-Хартиена Кърпа
Нетканая Техника:
Тъкани
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай
Използването на:
юрган, Тилда, ръкоделие шевни проекти
Доставка:
безплатна доставка в 68 страни по света

Те също купуват с този продукт