.

.

ляво + дясно реалистични ръцете на манекена, дисплей пръстени ,дисплей бижута на сляпо, модельная ръка нийл арт ,модел художник ръце

ляво + дясно реалистични ръцете на манекена, дисплей пръстени ,дисплей бижута на сляпо, модельная ръка нийл арт ,модел художник ръце

Оценки на купувача:

BGN 104.00 -48 %
BGN 199.36
Брой продукти
В магазина


Ние ги користиме е потрошувачката на ниво на природна силиконска , нема чуден мирис, материјал преку еу CE, ГШ, сад, FDA сертификат, во согласност со најновите глобални зелена еколошки стандарди.
На оваа страна се прикаже застане е одлична за прикажување на прстени, нараквици, ракавици,итн. Тоа може да се направи во фантастична екранот за накит со имагинација. Ако сте сопственик на продавница, овој приказ рака навистина ќе се фати на клиентите внимание. И ако сте со користење на рака екранот дома, тоа го прави вашиот омилен накит и скапоцени камења многу полесно да се лоцира.
Карактеристики : Боја : како на сликата Материјал : силикон
Ве молиме Имајте во предвид : без Нокти налепници
цената е за левата и десната страна !
Откако ќе се добие исплата ,ќе го испрати во рок од 1 дена, а потоа додадете на следење на број навремено.
Секој збунети само се чувствуваат слободни да контакт.
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. ние не сме одговорни за било царинска такса, ве Молиме проверете на царинската политика на свој место, како што се Бразил,Полска,италија. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација.
Ако треба да се прогласи за вистинската вредност на parcle, ве молиме да ни каже дека со цел порака,e-mail или trademanager .
Топло гаранции :
1. Брз процес : Вашата цел ќе бидат обработени во рок од 48 часа.
2. Брза испорака услуга : E-пакет и Глобална е-mail пораки се поддржани.
3. Обезбедување на квалитет : Врати и Реконструкција политика се поддржани.
Хроматска :
1. Сите стоки обезбедени фотографии за професионален фотограф, внимателно да се поправи системот и боја колку што е можно и вистински производ на вредноста, физички.
2.Но, бидејќи на светилка светло, дисплеј во боја отстапување, лични разбирање на различни бои, објектот може да постојат некои објавена фотографија, со овој проблем не припаѓаат на стока квалитет проблем, крајниот боја со вистинските стоки ќе преовладува.

Подробности

Характеристика:
По-големи размери
Пол:
Жени
търговска марка:
Големи пари
Материал:
PE
Размер:
as picture
Тип Манекен:
Горната Част На Тялото
Стил:
Стойка
Номер На Модела:
S2
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт