.

.

Безплатна доставка с 22 * 20 мм Хелоуин тиква планински кристал украса бутон, слайдер 50 бр. / лот могат да се смесват цветове(BTN-5326)

Безплатна доставка с 22 * 20 мм Хелоуин тиква планински кристал украса бутон, слайдер 50 бр. / лот могат да се смесват цветове(BTN-5326)

Оценки на купувача:

BGN 39.00 -20 %
BGN 48.80
Брой продукти
В магазина


Големина : 22*20mm
Материјал : Цинк Легура
Позлата : Сребро Или злато
Боја : КАКО на сликата
Месо тело : ДА
MOQ : 50 PCS/да може да се меша бои
Пакување : 2 ПАРЧИЊА/opp вреќа
Прилагодено : Yes(боја,големина,стил итн.)
Купување барање
За позлата и кристал боја,големина,ако имате посебни барање,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот
За големи цел повеќе од $500,имаме попуст.За повеќе информации,ве молиме контактирајте со нас!
Обработка на време
2-7 дена врз основа на акции
Превозот време
DHL/ Федекс/UPS-от : 5-8 дена
EMS : 10-30 дена
Epacket : 7-12 дена
Кина Пост : 30-50 дена
Пратката стандард
100 PCS/многу= Epacket(САД)/Кина Пост БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
50 PCS/многу=Epacket(САД)/Кина Пост БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
20 PCS/многу= Epacket(САД)/Кина Пост БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
>$200 за една нарачка, Експрес сервис(DHL/Федекс/UPS/EMS) БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
Ако купувачот треба брза испорака,ве молиме да обрнете "ЕКСПРЕС Товар" кога купување на стока,а потоа ние ќе ви помогнат да брод од експрес(DHL/Федекс/UPS/EMS)
Повратни информации
Ние го цениме вашиот брзо потврда на стоки приемот и позитивни зборови
Враќање
Реконструкцијата се дадени еднаш продавачот ја прими пратката од купувачот нормално. Купувачот мора да ги плати за да брод од нивниот пакет назад до продавачот.


Подробности

Цвят:
оранжево, изберете желаните цветове
Вид На Продукта:
Бутони
търговска марка:
BlingSupply
Вид На Метал:
Цинк Сплав
Тип Бутони:
Бутон С 2 Дупки
Украса:
Мъниста
Техника:
покритие
Стил:
Flatback
Характеристика:
Еко-Содружественный
Форма:
Кръг
Номер На Модела:
BTN-5326
Материал:
Метални
is_customized:
Yes
Цвят:
раскрашенный

Те също купуват с този продукт