.

.

Участък Градинска Роза Метална Кадифе Лента Сверкающая Лента 5/8 Еластична Matte Градинска Роза Блестяща Лента

Участък Градинска Роза Метална Кадифе Лента Сверкающая Лента 5/8 Еластична Matte Градинска Роза Блестяща Лента

Оценки на купувача:

BGN 80.00
Брой продукти
В магазина


Се Водат Градина Се Зголеми Метален Сомот Лента Искра Лента 5/8" Еластична Матирано Градина Се Зголеми Сјајот Лента
Детали :
Металик/сјај сомот лента е направен од висок квалитет на полиестер и најлон filaments и оди во континуирана боење машина. Сите метални сомот лента се со висок квалитет, добра форма, фина текстура, и висока постојаност на боја на влажно и суво триење, широко се користи во текстилната и подарок пакување.
Ние се фокусираме на прво ниво на квалитет на пазарот. Секоја година, ние не и минатото OEKO TEX сертификација. Ние се потврди сите материјалот што се користи е квалификуван за извоз во Европа и САД пазар, постојаност на боја е до 4 ниво.
Нашата цена е многу поволни и евтини со таков добар квалитет. Ако нарачате повеќе, ние ќе ви даде најдобра цена. Pls контактирајте со нас.
Достапни Големина На :
1/4 инчи, 3/8 инчи, 1/2 инч, 5/8 инчи, 3/4 инчи, 1 инч, 1-1/2 инчи
Достапни бои :
Клиентот боја е прифатливо
За сертификација на :
Oeko-Tex Стандард 100
Снабдување Способност :
200,000 метри/ден
Пакување :
1/4 инчи : 400 метри/roll, 3/8 инчи : 250 метри/roll, 1/2 инчи : 200 метри/roll, 5/8 инчи : 150yards/ролна,другите : 50 метри/roll
ОЕМ :
YES
Цена :
Се преговара
Услови на Плаќање :
Т/T, L/C, Alipay и така натаму
Место на Потекло :
Шангај, Кина
Испорака Олово Време :
3-14 дена
Клиентот дизајн е прифатливо.Цената е според ширината и материјали. Повеќе информации ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.
Примена :

Подробности

търговска марка:
AMORYHEART
Характеристика:
Еластична, Еко-Содружественная, Висока Цепкость
Техника:
Пишеща машина
Материал:
Полиестер / Найлон
Воспользуйся:
Чанти, Дрехи, Домашен Текстил, Обувки
Ширина:
5/8
Вид На Продукта:
Мрежи
документ:
Oeko-Tex Standard 100
Място на произход на стоките:
Шанхай, Китай (Континентален)

Те също купуват с този продукт