.

.

Направи си САМ card art занаятите лексикон photo Roll тиксо многоцветен два цвята лейси плат етикети

Направи си САМ card art занаятите лексикон photo Roll тиксо многоцветен два цвята лейси плат етикети

Оценки на купувача:

BGN 250.00 -20 %
BGN 312.30
Брой продукти
В магазина


DIY картичка уметнички занает бележник фото Тркалаат селотејп Мулти боја две тон чипка ткаенина и налепници
Со различни обрасци, многу убави
Голем DIY производ за вашите деца, за да се подобри креативна смисла
Овие ленти се страшни за scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки и идентификување на лични предмети, завиткување подароци, декорирање пакети, итн.
Име : две тон чипка ткаенина лента
Материјал : памук ткаенини+налепница
Големина : Околу 250*2cm
Тежина : околу 35grams
Боја : розова, жолта,зелена, роза, кафена,сина,виолетова,светло зелена, светло сина,светло розева боја
(Ве молиме оставете ни порака за која боја или дизајн вие не сакате, инаку ние ќе испрати во случаен избор. Ние ќе брод надвор според вашите барања во прво време, Ако немаме бојата која што сакаа, ние ќе ви ја испратиме во случаен избор.)
Пакет : Opp вреќа
вклучувајќи 1 тркалаат x чипка ткаенина лента
(Мало пакет ,пакет може да не е ист како на сликата, тоа е до производство.)
Продавачот Ветување
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот.

Подробности

Вид На Продукта:
Дантела
Характеристика:
Еко-Содружественный
Тип Тъкани:
Окото
Материал:
Найлон / Памук
Техника:
Вязаный

Те също купуват с този продукт