.

.

Безплатна доставка-5шт сребърен тон метална рамка целувка закопчалка за дамска чанта за заключване на дръжката направи си САМ ръчно изработени 8. 9x5. 2cm(може да се от?

Безплатна доставка-5шт сребърен тон метална рамка целувка закопчалка за дамска чанта за заключване на дръжката направи си САМ ръчно изработени 8. 9x5. 2cm(може да се от?

Оценки на купувача:

BGN 8.00 -12 %
BGN 9.10
Брой продукти
В магазина


Бесплатен Превозот-5pcs Сребрен Тон Метал Рамка Бакнеж Затворач За Чанта Торба 8.9x5.2cm(Може да се Отвори Големина : 9.7x8.9cm) M01144
Материјал :
Легура(Кадмиум Бесплатно)
Големина на :
Прибл : 8.9 cm x 5.2 cm(3 4/8"x2")
Дупка големина : 2mm( 1/8")1.2 mm Дебелина : 12mm( 4/8")
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Тон Сребро.
Количина :
Ќе добиете 5 Pcs на овој објект во листата цена
Забелешка
Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 10-25 Бизнис Денови на Светот Слободен!! DHL 5-8 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест. EMS 5-10 работни Дена Превозот Надградба Услуга" , деталите како што следува :
кога вкупниот објект трошоци стигнат до 220 US$, ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака Политика на Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство . Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Подробности

Вид На Продукта:
Ключалката
Вид На Метал:
Цинк Сплав
Воспользуйся:
Чанти
Техника:
покритие
Украса:
Дантела
Номер На Модела:
J2618
Тип На Ключалката:
Пръстени
Материал:
Метални
Форма:
правоъгълник

Те също купуват с този продукт