.

.

безплатна доставка 3/8 (9 мм) на сладки цветя печатни Рипсено лента полиестер карикатура Лента haribow аксесоар подаръчен пакет, DSN42

безплатна доставка 3/8 (9 мм) на сладки цветя печатни Рипсено лента полиестер карикатура Лента haribow аксесоар подаръчен пакет, DSN42

Оценки на купувача:

BGN 4.00 -22 %
BGN 5.12
Брой продукти
В магазина


започнете
крајот
Добредојдовте на нашиот продавница!
Предмет : 3/8"(9mm) Grosgrain лента
Материјал : полиестер.
Боја : исто како на сликата подолу
Пакет : 10yards/многу.
Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.
Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако ви треба ни да брод преку EMS, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори.
Превозот Метод Јас :
shippin g Време : Таа ги зема околу 8-19 работни дена за САД и повеќето земји и 20-35 бизнис денови низ целиот свет(Шпанија, Бразил, Русија може да потрае подолго време од САД). Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било каква царинска задоцнување или данок, како транзит време е многу зависеше и се дадени на Локални Поштенски Услуги.
Превозот Метод II :
Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците).
Превозот време : EMS трае околу 7-8 работни дена за САД. и повеќето земји.
Плаќање :
Ние поддршка на платниот Зачувам преку , кредитна картичка е во ред.
Испорака :
Нормално наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по плаќање пристигнува.
Руски Клиенти Внимание ве молиме :
Како според новата политика е предвидено од страна на руската поштата во Средината на февруари, примачот мора да биде целосно име и презиме на лицето, инаку парцели ќе бидат вратени назад на испраќачот.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате.Ви благодариме.
Контакт со нас на :
Ве молиме слободно да ни e-mail со било какви прашања. Ние ќе се потрудиме да одговориме на сите пораки во рок од еден работен ден.

Подробности

Вид На Продукта:
Лента
търговска марка:
OOOT BAORJCT
Номер На Модела:
DSN42
Тип Тъкани:
Гросгрейн
Стил:
Това Е Една Страна
Модел:
Цвете
Ширина:
3/8
Техника:
Пишеща машина
Материал:
100% Polyester
Цвят:
вижте снимката

Те също купуват с този продукт