.

.

10 бр. / лот игли като резьбонарезчики се използват в промишленото вышивании кърпа или дебели нишки изделия

10 бр. / лот игли като резьбонарезчики се използват в промишленото вышивании кърпа или дебели нишки изделия

Оценки на купувача:

BGN 14.72
Брой продукти
В магазина


Оваа листа цена е за 10 компјутери игла threaders. Тоа е алатка да им помогне на вас embroider крпи полесно.
Подолу е 5pcs игли слика.
Тоа се вклопува во Индустрискиот embroider крпа машина, како што е подолу :
ПРЕВОЗОТ :
* Ususally ние ќе брод објектот во рок од 2-7 дена работни дена по плаќањето е да се прилагодувате, и ние ќе ве известиме на следење на број.
Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот адреса,ве молиме да ја потврдите вашата адреса за пред цел.
* Продавачот не може да ги покрие обичај должност и увоз доход.
Warrantyand и политика на враќање :
* Сите предмети за 15-40 дена од примање на стварта, но Русија обично можеби над 30 дена.
* Ако имате DOA(Мртов На Пристигнување) точка или погрешен објект што сакате да го вратите или размена, ве молиме контактирајте со нас. Сите се враќа мора да се непроменети и сосема нов. За било која причина не сте задоволни, Купувачот ќе биде одговорен за враќање товар
Повратни информации :
l се надеваме дека ќе ме остави позитивни повратни информации, и да ни даде ПЕТ ЅВЕЗДИ на сите Детали Продавачот рејтингот(International шопинг е повеќе време е потребно, ве молиме да се разбере). Нашиот систем ќе го стори истото за вас. Ние го цениме вашиот бизнис и се надевам да се направи бизнис со вас наскоро.
l Ако имате било какви прашања, ние сме многу среќни да ви помогнат. Ве молиме контактирајте со нас прво, едноставно оставајќи негативни/неутрален повратни информации или да даде спорот не може да се реши проблемот.

Подробности

Тип:
Бодкин
Номер На Модела:
340
Материал:
Стомана
Воспользуйся:
ръчно шиене

Те също купуват с този продукт