.

.

20 мм кадифе лента 245 цветове може да бъде избран,25 ярда по списък, безплатна доставка

20 мм кадифе лента 245 цветове може да бъде избран,25 ярда по списък, безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 17.00 -11 %
BGN 19.17
Брой продукти
В магазина


Сомот Лента
Големина : 20mm
Количина : 25yards/многу
Боја : ќе добиете една боја,ве молиме оставете порака за боја код.
Ако имате било барање,ве молиме слободно контактирајте со нас.
Плаќање :
1,уплатата треба да се плати во рок од 7 дена по поставување на вашата нарачка
2,ние прифаќаме Т/T alipay ,зачувам,запад Унија
3,купувачите треба да биде одговорен за сите други задолжен или данок во нивната земја
Превозот :
1,Како и обично ,ние ќе испорака на вашите производи, со 2 дена откако ќе го потврдите вашето плаќање
2,Ние ги користиме Кина пост воздух mail/парцела /EMS да брод на вашите производи, вие може да ги добиете во 7-12days како и обично ,ако треба и други изрази ,како што се ТНТ, UPS-от. FEDEX, DHL. ве молиме да не информирате преку е-маил или trademanger пред ние брод, а потоа ние ќе го цитирам за вас повторно
3,Ако Купувачите треба сите осигурување .ве молиме да не информираат однапред, а ние може да се купи за вас ,но треба да се плати за наплаќаат по себе
4,Ние ќе бидат одговорни за Кина царинската проблем и купувачот треба да биде одговорен за дестинација царинската проблем
F eedback :
1,Ако не сте задоволни со нашите производи ,ве молиме контактирајте го повторно со нас да се разменат за нови објекти за
2,Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или непријателски повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Забелешка :
Ние исто така снабдување one-stop набавка на услуги за нашите клиенти .ако нешто може да се?т најдете во нашата продавница ,ве молиме да се чувствуваат слободни да не информира нас ,ние ќе извори за вас
Посакуваме да имате пријатен шопинг во нашата продавница ,ако било какви прашања или ви требаат повеќе детали ,само се чувствуваат слободни да контакт со нас преку trademanager или E-mail
Ви благодариме повторно!!!
.

Подробности

Цвят:
01 бял, 02 с белота, 03 черноты, друго съобщение цвят
Вид На Продукта:
Лента
Техника:
Пишеща машина
Материал:
100% найлон
Стил:
Това Е Една Страна
Номер На Модела:
16003
Модел:
Плътен Цвят
Ширина:
20mm
Произход:
Хънан, Китай
Размер:
20mm
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт