.

.

H0111 кръгла Ремесленная бутон 18 мм бутон ризи 100шт мода смола бутон за шиене на дрехи

H0111 кръгла Ремесленная бутон 18 мм бутон ризи 100шт мода смола бутон за шиене на дрехи

Оценки на купувача:

BGN 14.38
Брой продукти
В магазина


ГОЛЕМИ НАРАЧКИ ПОЧНЕТЕ ТУКА!
НИЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА КВАЛИТЕТОТ,КВАНТИТЕТОТ И СЕ КВАЛИФИКУВА!
(I)
Точка Законик :
H0111
(II)
Објектот големина на :
18mm*5mm
( D*T )
(III)
Боја :
Боите од слики главно за референца.
можеби некои бои не во слики.
(IV)Материјал :
смола
(V)Слики :
Сликите се сите од вистинска предмети.можеби тоа покажува малку поинаква како предметите,ве молиме да се разбере.
(VI)
Други
Ако сакате некои други,
ве молиме да се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам.
ПЛАЌАЊЕ
(Јас)ја прифатиме плаќање начин на .
(II)плаќање прашање,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.
(III)За нарачки повеќе од $200,ние ќе ги обезбедат најдобрите попуст.
ПРЕВОЗОТ
(I)На бесплатен превозот од Кина Пост ќе се 7-25 дена за испорака.
(II) DHL,FEDEX,EMS и посебни couriers ќе трае 3-7 дена за испорака.(III)ќе се побара посебна курирска линии за некои специјални земји.
(IV)наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дневна веднаш.
ПОТВРДА И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
(I)ве Молиме љубезно се земе време да се потврди нарачки сте го добиле.
(II)ве Молам, ве молиме оставете ја вашата повратна информација за аукции заврши.
(III)ве Молиме љубезно шопинг повторно назад во иднината!

Подробности

Вид На Продукта:
Бутони
търговска марка:
ЗОТФЕЛЬ
Характеристика:
Моющийся, Екологично Чист, Без Никел
Техника:
перлата на
Украса:
Мъниста
Материал:
Смола
Тип Бутони:
Китайската Бутон Възел/Китайски Бутон Жаби
Форма:
Кръг
Стил:
Джолан
Номер На Модела:
H0111-кръг
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)

Те също купуват с този продукт