.

.

H0111 наскоро дамски бутон палто 18 mm кръгъл бутон занаяти за шиене 100шт копчета на дрехите

H0111 наскоро дамски бутон палто 18 mm кръгъл бутон занаяти за шиене 100шт копчета на дрехите

Оценки на купувача:

BGN 14.38
Брой продукти
В магазина


ГОЛЕМИ НАРАЧКИ ПОЧНЕТЕ ТУКА!
НИЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА КВАЛИТЕТОТ,КВАНТИТЕТОТ И СЕ КВАЛИФИКУВА!
(I)
Точка Законик :
H0111
(II)
Објектот големина на :
18mm*5mm
( D*T )
(III)
Боја :
Боите од слики главно за референца.
можеби некои бои не во слики.
(IV)Материјал :
смола
(V)Слики :
Сликите се сите од вистинска предмети.можеби тоа покажува малку поинаква како предметите,ве молиме да се разбере.
(VI)
Други
Ако сакате некои други,
ве молиме да се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам.
ПЛАЌАЊЕ
(Јас)ја прифатиме плаќање начин на .
(II)плаќање прашање,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.
(III)За нарачки повеќе од $200,ние ќе ги обезбедат најдобрите попуст.
ПРЕВОЗОТ
(I)На бесплатен превозот од Кина Пост ќе се 7-25 дена за испорака.
(II) DHL,FEDEX,EMS и посебни couriers ќе трае 3-7 дена за испорака.(III)ќе се побара посебна курирска линии за некои специјални земји.
(IV)наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дневна веднаш.
ПОТВРДА И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
(I)ве Молиме љубезно се земе време да се потврди нарачки сте го добиле.
(II)ве Молам, ве молиме оставете ја вашата повратна информација за аукции заврши.
(III)ве Молиме љубезно шопинг повторно назад во иднината!

Подробности

Вид На Продукта:
Бутони
търговска марка:
ЗОТФЕЛЬ
Номер На Модела:
H0111
Характеристика:
Моющийся, Екологично Чист, Без Никел
Техника:
перлата на
Материал:
Смола
Тип Бутони:
Китайската Бутон Възел/Китайски Бутон Жаби
Форма:
Кръг
Стил:
Джолан
Украса:
Няма

Те също купуват с този продукт