.

.

Q&N лента на Едро / OEM 7/8 инча 22 мм 89045 рипсено лента 50yds / roll безплатна доставка

Q&N лента на Едро / OEM 7/8 инча 22 мм 89045 рипсено лента 50yds / roll безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 19.00 -21 %
BGN 24.00
Брой продукти
В магазина


Поттикнување wholesales и OEM!!
1.Објектот спецификите
Состојба : Нова : бренд-нови, не се користи, неоштетени објект (вклучувајќи рачно изработени предмети).
Лента Тип : Grosgrain
Материјал : Полиестер
Ширина : 7/8inch 22mm
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
2.Начин на Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, било кој друг начин на плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт.
3.Пратката(Бесплатен превозот )
A) во сад од страна на e-пакети : 8-15 дена.
Б) Други земји : Ќе ја испрати од Кина пост воздух mail со следење на број и последните 15-30 дена.
В) Ако вкупниот цел износот е над $100,лентата ќе биде испорачуван DHL,испорака ден ќе биде 3-5working дена.
В)Доколку износот е над $100,Панделки ќе биде испорачуван EMS, DHL, UPS-от и Fedex, времето за испорака ќ 4.Политика На Враќање
Ако вашиот објект е дефектен, Контактирајте со нас за враќање насоки. Може да се врати во рок од 7 дена, трошоците за превозот на товар со вас, ние ќе рефундирање на приемот.
5.Забелешка :
Ние сме лента за печатење фабрика,ние encourge ОЕМ големо.Имаме desinger да се направи дизајн по ваша потреба.Ако количината е над 1000yds/стил,јас ќе им даде wholesales цена.Добредојдовте да контактирате со нас.

Подробности

Вид На Продукта:
Лента
Техника:
Пишеща машина
Материал:
100% Polyester
Тип Тъкани:
Гросгрейн
Ширина:
7/8
Стил:
Това Е Една Страна
Номер На Модела:
89045
Модел:
Геометрична
търговска марка:
ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт