.

.

9 см красива полиестерна лейси довършителни слонова кост / черно лейси довършителни / Лента, Jucquard Voile сватбена рокля лейси покритие за дрехи на 40 м/Лот

9 см красива полиестерна лейси довършителни слонова кост / черно лейси довършителни / Лента, Jucquard Voile сватбена рокля лейси покритие за дрехи на 40 м/Лот

Оценки на купувача:

BGN 44.00 -23 %
BGN 56.80
Брой продукти
В магазина


9cm Прекрасен Дизајн Полиестер Чипка Намали/Лента
1.Материјал : Полиестер
2.Стил : Жакард
3.Боја : Црна/Бела(како слика)
4.Ширина : 9cm
5.Пакување : 40meters/Многу,секоја боја од 20 метри
6.Употреба : Овој Чипка намали може да се користи се пораби или залепени. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или било каков вид на вашиот занает проекти.
7.Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Сите на нашите Предмети се Гарантира 100% нов,unwashed,парична казна квалитет и намалување на цел.Сите ткаенини се чуваат во нашите чад free shop.големопродажните цени достапни на барање.
Боја choosed достапни, ве молиме контактирајте со нас директно!

Подробности

Вид На Продукта:
Дантела
Характеристика:
Еко-Содружественный
Тип Тъкани:
Voile
Материал:
100% Polyester
Техника:
Жакард
Ширина:
9cm
Номер На Модела:
B32

Те също купуват с този продукт