.

.

Q&N лента на едро / OEM 5/8 инча 16 мм 89098 принцеса характер сгънете еластичен враг 50yds / roll безплатна доставка

Q&N лента на едро / OEM 5/8 инча 16 мм 89098 принцеса характер сгънете еластичен враг 50yds / roll безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 17.00 -18 %
BGN 20.80
Брой продукти
В магазина


1.Купи 2 ролни добиете 10 јарди(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,купи 10 ролни добиете 50 метри(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,pls контактирајте со нас да изберете слободна лента. 2.Ние, исто така, го продаде панделки од 10 метри,добредојдовте да ја посетите нашата 10 јарди продавница : http : //www..com/store/929218
Поттикнување wholesales и OEM!!
1.Објектот спецификите
Состојба : Нова : бренд-нови, не се користи, неоштетени објект (вклучувајќи рачно изработени предмети).
Лента Тип : Еластичен
Материјал : Полиестер
Ширина : 5/8inch 16mm
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
2.Начин на Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, било кој друг начин на плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт.
3.Пратката(Бесплатен превозот )
A) во сад од страна на e-пакети : 8-15 дена.
Б) Други земји : Ќе ја испрати од Кина пост воздух mail со следење на број и последните 15-30 дена.
В) Ако вкупниот цел износот е над $100,лентата ќе биде испорачуван DHL,испорака ден ќе биде 3-5working дена.
В)Доколку износот е над $100,Панделки ќе биде испорачуван EMS, DHL, UPS-от и Fedex, времето за испорака ќ
4.Политика На Враќање
Ако вашиот објект е дефектен, Контактирајте со нас за враќање насоки. Може да се врати во рок од 7 дена, трошоците за превозот на товар со вас, ние ќе рефундирање на приемот.
5.Забелешка :
Ние сме лента за печатење фабрика,ние encourge ОЕМ големо.Имаме desinger да се направи дизајн по ваша потреба.Ако количината е над 1000yds/стил,јас ќе им даде wholesales цена.Добредојдовте да контактирате со нас.

Подробности

Вид На Продукта:
Лента
Ширина:
5/8
търговска марка:
ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ
Тип Тъкани:
Гросгрейн
Модел:
Спорт
Стил:
Това Е Една Страна
Номер На Модела:
89098-16мм
Техника:
Пишеща машина
Материал:
100% Polyester
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт