.

.

Galina Shao 100шт 15 мм розови цветя flatback акрил кристал апликация камъни, кристали за занаяти украса на облекло DIY CS110

Galina Shao 100шт 15 мм розови цветя flatback акрил кристал апликация камъни, кристали за занаяти украса на облекло DIY CS110

Оценки на купувача:

BGN 9.00 -6 %
BGN 9.55
Брой продукти
В магазина


Вашата цел ќе се испраќаат до вашиот адреса, ве молиме да ја потврдите вашата адреса повторно .
>130$, слободни-превозот преку ЕМС Или DHL Ние обезбеди бесплатен превозот само со кина пост воздух mail, не EMS / DHL ви Благодариме за разбирањето.
100% Сосема Нов
Проектот Материјал : Акрилик Кристал
Проектот Големина : 15mm
Usuage : За накит одлуки фустан одлуки,облека ,чевли,кеси,вечер фустан,Носии,Шапка, мобилен телефон школка,DIY Додаток ..
Забелешка : Различни сечење и облик и димензии ќе доведе до боја на малку поинаков.
Различни компјутер,телефон,различни временски масовно производство може да доведе боја на малку поинаков премногу.
Вашата цел ќе се испраќаат до вашиот адреса, ве молиме да ја потврдите вашата адреса повторно . Генерално ,ние испраќаат преку кина пост воздухот, времето за испорака е околу 20-60 дена (Аргентина,Чиле и Бразил потрае околу 60-90 дена Ако сте итно да се добие стоката, можете да изберете express (DHL, UPS-от, ТНТ,FEDEX, 5-10 дена), EMS 7-15 дена
Поддршка Кредитна картичка,Paypal,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union Трансфер. Ако сакате да се плати преку друг метод,ве молиме контактирајте со нас преку trademanager или e-mail
Позитивен фидбек е навистина многу важно за нас, ве молиме да ни даде пет ѕвездички повратни информации! Ако се користат да се даде лош повратни информации за добавувачи, ве молиме да не купуваат производи од нашата продавница, или јас не ќе се справи со вашиот никакви проблеми, ви благодариме за вашата соработка и вашата добрина.
Ако задоволни со предмети, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Доколку не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, додека не се задоволни.

Подробности

Вид На Продукта:
Кристали
търговска марка:
Конгшао
Стил:
Flatback
Воспользуйся:
Чанта, Обувки, Дрехи
Материал:
акрил
Вид На Кристали:
Свободни Кристали
Техника:
Лепило-На
Номер На Модела:
CS110
Форма:
Цвете
Размер:
15мм

Те също купуват с този продукт