.

.

LS21770-2 най-новото вечерна рокля o-образно деколте делото ръкав илюзия задната страна на каишка пищната пола без долната поли вечерна рокля Китай онлайн

LS21770-2 най-новото вечерна рокля o-образно деколте делото ръкав илюзия задната страна на каишка пищната пола без долната поли вечерна рокля Китай онлайн

Оценки на купувача:

BGN 1054.00 -49 %
BGN 2067.17
Брой продукти
В магазина


За лична употреба купувачот :
1. Има 3 слоеви на hardnet направи здолниште подуени.
2.Тоа е нашиот оригинален дизајн и 100% реално шоу,не е направен од страна на копија.
3.Има околу 10.000 видеа покажуваат различни фустани на youtube, можете да пребарувате "љубов сезона венчаница"на youtube,ќе ни се најде.
4.Има живеат-на instagram за нашиот изложбен салон секојдневниот(околу 2000 метри квадратни и 600
парчиња акции фустани).Можете да ги следите нас "ls_cherry" таму.
5.Мала промена прифатени,како на пример, додавање ракави,или да додадете поставата внатре.
6. Ажурирање за 10 нови дизајни секоја недела.
За веледрогерија и чување на :
1.Ние би сакале да обезбеди слики да ви листата на вашиот веб-сајт.
2.Ако нарачате повеќе од 5 парчиња (исто desgin во 5 парчиња,или измешани 5 дизајни) едно време,може да се добие попуст.
3.Фустанот може да бидат направени од ткаенина што ги испраќате до нас.
4.Топло добредојде за да ја посетите нашиот изложбен салон и фабрика секое време.
5.Ние може да дизајн и производство на фустани за вас, само што не се продаваат на другите, ако имате голема
количина барање

Подробности

Размерът на САЩ:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, обичай размер
Случай:
Официален Вечер
Тип Елемент:
Вечерни Рокли
Стил Ръкави:
Колпачковый Ръкав
Украса:
Пайети, Лък,Апликации От Дантела,Цветя
Номер На Модела:
LS21770-2
Отвор на вратата:
О-Образно Деколте
Тип Тъкани:
Органза
Вграден сутиен:
ДА
Дължина ръкав(см):
Кратък
Силует:
Бална Рокля
Елемент На Модата:
Илюзия
Материал:
Polyester
Талия:
Натурални
Влак:
Влак Watto
Реалните Изображения:
ДА
търговска марка:
CHANVENUEL
is_customized:
Yes
Дължина На Роклята:
Дължина На Пода
Цвят:
снимка
Размер:
us2-us20w /custom
срок на доставка:
15-25дней
Колекция:
вечер, абитуриентски, парти
Ръкави:
Колпачковые Ръкави
Емблема:
дантела, цветя, апликации, полиестер
Назад:
Стягам
Отвор на вратата:
O образна врата
Плат:
Органза
Име:
Вечерна рокля Love Seaon 2018-LS21770-2

Те също купуват с този продукт