.

.

Nuckily лято мъжка велосипедна Фланелка 3 четвърти светкавица окото линия на тъканта на белите дробове велосипедни върховете NJ601

Nuckily лято мъжка велосипедна Фланелка 3 четвърти светкавица окото линия на тъканта на белите дробове велосипедни върховете NJ601

Оценки на купувача:

BGN 28.00 -40 %
BGN 46.48
Брой продукти
В магазина


1.100% полиестер за џерси 2.Џерси ракави, без било еластичен за слободни вашата рака додека се возела 3.Висок квалитет 3/4 патент со автоматско заклучување на лизгачот може да се повлече илјадници пати 4.Обична комбинација на бои, без никакви отпечатоци класичен дизајн направи да изгледате кул 5.Три вертикални отворите задниот џеб да се одржи essentials,мека обичен силикони gripper на дното полите 6.Големини се движат за мажи : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL , NUCKILY големината е прирачник мерка производ големина, не е за големината на телото! Таа ги исполнува Азија стандардна големина, таа е помала од ЕУ или САД големина. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме да се постават рамен и следете го упатството за да се измери една од вашите сопствени облека кои ви се вклопува добро да се спореди со нашиот големина на табелата пред да нарачате!
NUCKILY Спортски специјалист за различни дисциплини : Патот Велосипедизам, Песна, Велосипедизам,
Планински Велосипедизам, Триатлон, Се Врти, Уметничко Лизгање
ЧЕКОР 1 : INQUIRY + КОМУНИКАЦИЈА : Разбирање на Вашите Потреби
ЧЕКОР 2 : КОНЦЕПТОТ на ДИЗАЈНОТ + ПРВИЧНАТА ПОНУДА : Финализира дизајнерски Детали
ЧЕКОР 3 : ДИЗАЈН ПОВРАТНИ информации + ИЗМЕНИ : Дизајн на Презентација и Завршување
ЧЕКОР 4 : ЦЕЛОСНА ИСПЛАТА + ПРИМЕРОК ОДОБРУВАЊЕ : Започнете со Земање на мостри и Клиентот за Одобрување
ЧЕКОР 5 : ПРОИЗВОДСТВО + ИСПОРАКА : Производство,Квалитет Провери и Испорака
ОНЛАЈН НАРАЧКА УСЛОВИ
Онлајн Цел Процес
Ве молам изберете го вашиот омилен дизајн и боја, бидете сигурни дека големината ви се вклопува добро.
Ве молиме да контактирате со услуга за ако имате било какви прашања пред да нарачате.
Бидете сигурни дека вашата адреса за испорака со пост код е точен
Полно име е комплетна по барање ,телефонски број е потребно.
Стандард на превозот
Нашите предмети превозот во 48hours, некои конкретни ставки превозот во рок од една недела.
Пратката ќе ја испрати преку DHL Глобалната Mail на Европа, E пакет во САД.Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail, Али Изразат стандард
да се во светот.

Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип Елемент:
Трикотажни изделия
Спортен Тип:
Колоездене
Дължина ръкав(см):
Кратък
Форма:
Подходящ е по-малко, отколкото обикновено. Моля, проверете информацията за размера на този магазин
Пол:
Мъже
Дължина На Цип:
Частична Цип
Номер На Модела:
NJ601
Тип Тъкани:
Вязаный
Характеристика:
Бързо Суха, Дишаща, Джобове, Светлоотразителни
Материал:
Polyester
Сезон:
Лято
търговска марка:
НАКИЛЛИ
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт