.

.

WOSAWE мъжки 3D гел меки велосипедни шорти от ликра ciclismo downhill МТВ велосипед спорт на открито велосипедна облекло

WOSAWE мъжки 3D гел меки велосипедни шорти от ликра ciclismo downhill МТВ велосипед спорт на открито велосипедна облекло

Оценки на купувача:

BGN 23.00 -49 %
BGN 45.31
Брой продукти
В магазина


Карактеристики на производот е Применливо : Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична. Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи крос-кантри,и кратко растојание трки велосипед." Корселе : Широк Појас дизајн го прават поудобно и не е лесно да деформација. Гел Подлога : Гел Подлога е целосно во прилог на кожата без поместување , постојан анти-бактериски, анти-микробиолошка третман, по подолг период на вежбање не произведува пот мирис; страна поставата мека, минимизирање на триење, брз-сува функција,направете ја вашата возење дури и повеќе сува и удобно Про-Нозе : лизга силикони бенд дизајн на дното на панталони , тоа е подобро да се поправи панталони нога за да се обезбеди јава satefy и удобно Пакет : 1 X парчиња на велосипедизмот шорцеви

Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL
Тип Елемент:
Къси панталони
Спортен Тип:
Колоездене
Характеристика:
Анти -- пот, суха бързо
Материал:
Полиестер, Ликра
Номер На Модела:
BC167
Тип Тъкани:
Сукно
търговска марка:
УОСОУ
Пол:
Мъже
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Предмет на:
Велосипедни Шорти
Размер:
S M L XL XXL
Материал:
80% полиестер + 20% ликра
Приложение:
колоезденето е Спорт на открито
Пакет:
Найлонова торбичка
Обич:
етикет

Те също купуват с този продукт