.

.

Нов 10шт 3 фут 1m BNC Male to RCA мъжки кабел аудио видео кабел 1 метър за камери за видеонаблюдение

Нов 10шт 3 фут 1m BNC Male to RCA мъжки кабел аудио видео кабел 1 метър за камери за видеонаблюдение

Оценки на купувача:

BGN 34.00 -15 %
BGN 40.00
Брой продукти
В магазина


BNC Машки да се РКА Машки Кабел за видео надзор камера
Опис :
100% сосема нов
Премиум квалитет
Боја : Црна
Лесен за употреба само plug and play
Должина : 1m (3feet)
Пакет Се Вклучени :
10 X 1m BNC Машки да се РКА Машки Кабел за видео надзор камера
Гаранција Термин : Една Година Гаранција
Плаќање :
1. Ние прифаќаме Зачувам, други начини ве молиме контактирајте со нас.
2. Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е ефтино, или не ги најдете во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас!
3. Купувачи одговор за сите даночни или ДДВ под никакви околности.
Превозот :
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по уплатата.
2. Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање.
3. Ние обезбедуваме 12 месеци Гаранција, ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 5 дена од денот на испорака. Ние обезбедуваме услуга за замена на неисправни предмети.
Повратни информации :
1. Ние ќе се направи позитивни повратни информации автоматски по добивањето на позитивен фидбек. Ние ќе го цениме вашиот позитивен фидбек.
2. Ако не сте задоволни со нашата производ или услуга, ве молиме E-mail мене со вашиот проблем пред да замине негативно/неутрален повратни информации или отворен спор, ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% ЗАДОВОЛНИ и да ги реши било каков проблем за вас, и секогаш остави позитивни повратни информации за да сите наши клиенти.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе бидат подготвени да ви помогнат. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни E-mail веднаш.

Подробности

търговска марка:
СВУНТЕНГДЗ
Номер На Модела:
А07
Тип:
Мъж BNC към RCA мъж
Приложение:
Аудио И Видео

Те също купуват с този продукт