.

.

1 чифт камера за ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ BNC Видео Balun UTP PVD радиоприемник а27

1 чифт камера за ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ BNC Видео Balun UTP PVD радиоприемник а27

Оценки на купувача:

BGN 23.00 -14 %
BGN 26.78
Брой продукти
В магазина


1 Пар видео надзор Камера BNC Видео Balun UTP PVD Transceiver
Спецификација : Име на Производ UTP Моќ Видео Аудио Balun Transceiver Материјал Алуминиумски и Пластични Влезен Напон : AC 24-28 V Излез : DC напон од 12 V Влез : 0.5 A Излез : 0.75 Видео Во/Од BNC (Машки) Канал 1 Случај Димензија 2.05" x 1.05" х 0.85"(L*W*H) Сива Боја Кабел Должина 6" (едно парче) Тежина 90g Пакет се Вклучени пар на Моќ Видео Аудио Balun Transceiver
Опис : Решение за пренесување на видео надзор видео во далечина до 1200-1900 ft преку RJ45 кабел. Уредот е способен да прима и емитува видео сигнали со текот на UTP жица без користење на напојување. Овозможува економично, точка до точка пренос на апаратот. Усвојува Извртени Пар Жици, обезбедување ниска цена и лесно можат да се добијат. Обезбедува бучава се воздржат дизајн и дозволи стабилна слики. Max. примање и пренесување на distace е 600 M. Вграден-во минливи заштита дизајн, непотребно е да се користи земјата врска. Конектор : BNC, РКА Машки/Женски Порта, и Моќ порта. Пакет се Вклучени : 1 Пар видео надзор Камера BNC Видео Balun UTP PVD Transceiver
Гаранција Термин : Една Година Гаранција
Плаќање :
1. Ние прифаќаме Зачувам, други начини ве молиме контактирајте со нас.
2. Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е ефтино, или не ги најдете во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас!
3. Купувачи одговор за сите даночни или ДДВ под никакви околности.
Превозот :
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по уплатата.
2. Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање.
3. Ние обезбедуваме 12 месеци Гаранција, ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 5 дена од денот на испорака. Ние обезбедуваме услуга за замена на неисправни предмети.
Повратни информации :
1. Ние ќе се направи позитивни повратни информации автоматски по добивањето на позитивен фидбек. Ние ќе го цениме вашиот позитивен фидбек.
2. Ако не сте задоволни со нашата производ или услуга, ве молиме E-mail мене со вашиот проблем пред да замине негативно/неутрален повратни информации или отворен спор, ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% ЗАДОВОЛНИ и да ги реши било каков проблем за вас, и секогаш остави позитивни повратни информации за да сите наши клиенти.

Подробности

търговска марка:
СВУНТЕНГДЗ
Номер На Модела:
А27
UTP кабел:
RJ-45
Изходно Напрежение:
DC 12V

Те също купуват с този продукт