.

.

10X АД Battery A6BAT ER17330V Size 2 / 3A 3.6 V Li-ion Battery +Plug за Mitsubishi АД Battery

10X АД Battery A6BAT ER17330V Size 2 / 3A 3.6 V Li-ion Battery +Plug за Mitsubishi АД Battery

Оценки на купувача:

BGN 150.00 -21 %
BGN 190.38
Брой продукти
В магазина


10 X A6 BAT ER17330 V САЛАДИН Батеријата Големина 2/3А 3.6 V Li-ion Батерија со Приклучокот За Мицубиши САЛАДИН Батеријата Опис : 1. Smart кабел, обезбеди безбедна употреба 2. Преносливост со мали димензии 3. Лесен и удобен за употреба при секој возач. 4. Го спречува прекумерното полнење на батерии 5. Безбедни производи, добар во пролевање топлина Спецификација : број на Модел : ER17330 V/3.6 V ТИП : A6 BAT Клетка : Литиум Напон : 3.6 v Капацитет : 1700mah Батерија : НЕМА Димензии (cm) : x 7.0 6.0 x 2.0 Тежина : 20g За Мицубиши A6 BAT Батеријата Големина на 2/3А Производ Големина : Димензии батерија : ø17 mm x 33.6 mm Име на Производ : за Мицубиши A6 BAT Батеријата Големина на 2/3А 3.6 V Литиум Батерија Производ ID : A6 BAT, ER17330 V/3.6 V, ER17330 V Производ Тежина : Должина на Кабел : 160mm, 2 жица 2-пински конектор Други апликации : алармен систем, PLC меморијата копија напојување, ЦПУ систем, серво мотори, алатни машини, инструменти, посебно електронска опрема, итн. Пакет се Вклучени : 10x A6 BAT ER17330 V САЛАДИН Батеријата

Подробности

Номер На Модела:
А6БАТ
търговска марка:
ELE ELEOPTION
Съвместим Марка/Модел:
Няма

Те също купуват с този продукт