.

.

Crazy Bus 16 битова детска карта на SEGA MD за Sega Mega Drive за Genesis

Crazy Bus 16 битова детска карта на SEGA MD за Sega Mega Drive за Genesis

Оценки на купувача:

BGN 6.38
Брой продукти
В магазина


16 Малку Сега Игра Картичка Пад На Превозот
1. Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!
2. Ние ги испратите картичката како што е опишано во секоја врска. Доколку имате посебни барања за овие производи, ве молиме да ни оставите порака, да истрага за детали пред да плаќаат. Ако го оставите порака со посебни барања без да контактирате со нас или нашите договор, вашата specail барање ќе биде игнориран и ние ќе го испрати како нашите рекламирање на опишано, ние не сме одговорни за проблеми предизвикани од овој вид случај.
3. NTSC верзија само. Ако играта се пал верзија, ние ќе забелешка во врска. Ве молиме не цел доколку вашата конзола не се вклопуваат, ви благодариме.
Ве молиме да ни остават пораки за школка треба, или ние ќе ги испрати по случаен избор.

Пакување Вклучуваат :
1 x Играта Картичка

Подробности

Номер На Модела:
Игри Sega
Съвместим Марка/Модел:
Няма
търговска марка:
БИГКИД

Те също купуват с този продукт