.

.

Безплатна Доставка!!! 3W LED драйвер поддържа PWM-потъмняване на pin multi-IN (7-30V) OUT 700ma модул

Безплатна Доставка!!! 3W LED драйвер поддържа PWM-потъмняване на pin multi-IN (7-30V) OUT 700ma модул

Оценки на купувача:

BGN 4.48
Брой продукти
В магазина


имајте на ум! ! $ 7 или помалку без следење на број
..
3 W LED драјвер поддржува PWM затемнување pin мулти-ВО (7-30 V) ОД 700m A
..
..
Опис на производот упатство за употреба : ВО + : Напојување позитивни ВО : негативни напојување. LED + : LED анодна поврзани LED- : LED катоден врска PWM : затемнување контрола сигнал (2.8 V-6 V отвори) PWM сигналот фреквенција граница : 20 HZ-20 KHZ Оценет предлози : за 1 KHZ LED buck режим за да се обезбеди вкупно притисок понизок од влезниот напон 2-3 V можат да работат.
.. ..
Добредојдовте на нашиот магазин, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку е-мејл . се надевам да се направи бизнис со вас.
плаќање : ние само го прифатат плаќање со кредитна картичка,western union. Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други начини на плаќање, како што се чек или поштенска наредби . Превозот : Ние Брод на Светот, но Италија, Нигерија, Бразил ќе трае долго време на испорака . Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред плаќање Брод на светот од Хонг Конг во рамките на 12-24 часа по уплатата завршена примена, и ќе ви даде на следење на број побрзо. понекогаш ние ќе го испрати со рамен пост воздух mail ако само еден ниска цена цел.Се надевам дека ќе разбере. ве советуваме превозот од DHL, или ЕМС ,и ние да се даде попуст за вас,може да се примени во 4-9 дена . тоа трае околу 15-30days. обично, ако превозот од Кина/Хонг Конг пост воздух mail Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.ние ќе се реши што побрзо. Гаранција и Враќање : 12-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Купи со доверба Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.

Подробности

Съвместим Марка/Модел:
Няма
търговска марка:
MEIBAI
Съвместим:
Игрова Конзола

Те също купуват с този продукт