.

.

Безплатна Доставка!!! ULN2003 пятилинейная четырехфазная такса за драйвер стъпков мотор / модул за водача

Безплатна Доставка!!! ULN2003 пятилинейная четырехфазная такса за драйвер стъпков мотор / модул за водача

Оценки на купувача:

BGN 2.24
Брой продукти
В магазина


имајте на ум! ! $ 7 или помалку, и без следење на број.
..
ULN2003 пет линија четири-фаза stepper моторни возачот одбор / возач модул
..
..
Опис на производот 1, возачот на моторот чип одбор ULN2003 A 2, чип доведе сите копчиња за лесна конекција 3, pin 5-12 V напојување 4, 4-начин сигналот индикатор одбор 5, одборот XH-5 P приклучок може да биде директно поврзан 28 BYJ-48 модели на stepper моторни 6, PCB одбор големина : 40.5 (mm) x21.3 (mm)
.. ..
Добредојдовте на нашиот магазин, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку е-мејл . се надевам да се направи бизнис со вас.
плаќање : ние само го прифатат плаќање со кредитна картичка,western union. Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други начини на плаќање, како што се чек или поштенска наредби . Превозот : Ние Брод на Светот, но Италија, Нигерија, Бразил ќе трае долго време на испорака . Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред плаќање Брод на светот од Хонг Конг во рамките на 12-24 часа по уплатата завршена примена, и ќе ви даде на следење на број побрзо. понекогаш ние ќе го испрати со рамен пост воздух mail ако само еден ниска цена цел.Се надевам дека ќе разбере. ве советуваме превозот од DHL, или ЕМС ,и ние да се даде попуст за вас,може да се примени во 4-9 дена . тоа трае околу 15-30days. обично, ако превозот од Кина/Хонг Конг пост воздух mail Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.ние ќе се реши што побрзо. Гаранција и Враќање : 12-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Купи со доверба Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет.

Подробности

Съвместим Марка/Модел:
Няма
търговска марка:
MEIBAI
Съвместим:
Игрова Конзола
is_customized:
yes

Те също купуват с този продукт