.

.

YJZT 10*14,2 см Чехословацкий вълк куче фигура кола на бронята на колата стикер C1-4407

YJZT 10*14,2 см Чехословацкий вълк куче фигура кола на бронята на колата стикер C1-4407

Оценки на купувача:

BGN 2.00 -33 %
BGN 2.98
Брой продукти
В магазина


YJZT 10*14.2 CM Чехословачка Wolfdog Куче Цртање Автомобил Браник Автомобил Налепница Ц1-4407
Превозот :
1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.( Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.)
Гаранција :
1.100% гаранции нови добра со добра состојба .
2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски.
3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена.
4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : )
За Нас :
1. Се фокусира на автомобил налепници

Подробности

Тип Елемент:
Стикери
Височина На Продукта:
14.2cm
Диаметъра На Продукта:
0cm
Модел:
Животински Модел
Тип Етикети:
Моделът
Дължина На Продукта:
0cm
Категория:
Стикери
Тип:
Лепило Агент Стикер
Дизайн:
думи
Опаковка:
Не Е Натъпкан
Широчина На Елемента:
10cm
Поставянето На Стикери:
Всички Тяло
is_customized:
Yes
търговска марка:
YJZT
Името На Модела:
C1-4407
Вид На Материала:
PVC

Те също купуват с този продукт