.

.

YJZT 15*11.4 CM 2X немски длинношерстный показалеца куче пазач карикатура на домашен любимец PVC украса на колата стикер C1-4392

YJZT 15*11.4 CM 2X немски длинношерстный показалеца куче пазач карикатура на домашен любимец PVC украса на колата стикер C1-4392

Оценки на купувача:

BGN 2.00 -35 %
BGN 3.06
Брой продукти
В магазина


YJZT 15*11.4 CM 2 X германски Longhaired Покажувачот Guard Цртан филм Куче Миленичиња ПВЦ Декорација Автомобил Налепница Ц1-4392
Превозот :
1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.( Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.)
Гаранција :
1.100% гаранции нови добра со добра состојба .
2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски.
3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена.
4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : )
За Нас :
1. Се фокусира на автомобил налепници

Подробности

Тип Елемент:
Стикери
Широчина На Елемента:
15cm
Диаметъра На Продукта:
0cm
Модел:
Животински Модел
Тип Етикети:
Моделът
Дължина На Продукта:
0cm
Категория:
Стикери
Тип:
Лепило Агент Стикер
Дизайн:
думи
Името На Модела:
C1-4392
Опаковка:
Не Е Натъпкан
Височина На Продукта:
11.4cm
Поставянето На Стикери:
Всички Тяло
is_customized:
Yes
търговска марка:
YJZT
Вид На Материала:
PVC

Те също купуват с този продукт