.

.

Флаг На Франция Украса На Автомобила На Стикера На Вратата На Стикер За Peugeot 206 307 308 Bmw E46 E90 Mercedes Renault Volkswagen Mini Cooper

Флаг На Франция Украса На Автомобила На Стикера На Вратата На Стикер За Peugeot 206 307 308 Bmw E46 E90 Mercedes Renault Volkswagen Mini Cooper

Оценки на купувача:

BGN 7.00 -12 %
BGN 7.98
Брой продукти
В магазина

Франција Знаме Автомобил Декорација Decal Страна На Вратата Налепница За Peugeot 206 307 308 Bmw E46 E90 Мерцедес "Рено" Мини Купер "Фолксваген"
Ве молиме контактирајте со нас ако сакате другите логото
Карактеристики :
Име на производ : автомобил налепница,автомобил вратата заштитник
Функција : да се Спречат автомобил гребнатини,декорација автомобил
Материјал : ABS и Нерѓосувачки Челик
Погодни за : Автомобил Изменета
Лесно да се инсталира
Сосема нов и висок квалитет
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден

Подробности

Тип Елемент:
Стикери
Тип:
Друга 3D стикер
Височина На Продукта:
0.2cm
Тип Етикети:
Моделът
Широчина На Елемента:
1.4cm
Категория:
Стикери
Дизайн:
думи
търговска марка:
QYJSD
Опаковка:
Не Е Натъпкан
Модел:
Друго
Поставянето На Стикери:
Всички Тяло
is_customized:
Yes
Диаметъра На Продукта:
5.8cm
Дължина На Продукта:
5.8cm
Името На Модела:
за френския хартата
Вид На Материала:
ABS и неръждаема стомана stee

Те също купуват с този продукт