.

.

Реалистични 3D очите стайлинг автомобили стикер за Suzuki Grand Vitara Swift, SX4 Vitara Jimmy Hyundai Solaris I30, IX35 Accent Tucson

Реалистични 3D очите стайлинг автомобили стикер за Suzuki Grand Vitara Swift, SX4 Vitara Jimmy Hyundai Solaris I30, IX35 Accent Tucson

Оценки на купувача:

BGN 5.00 -26 %
BGN 6.80
Брой продукти
В магазина


Lifelike 3 D Очи Автомобил Налепница за "Фолксваген" Passat Б5 Bmw E39 "Опел" Volvo, Mazda 6 Nissan Додатоци за Автомобил-Stylng Налепници на Автомобили
Име на производ : 3 D Очи Peeking Чудовиште Автомобил налепници
Материјал : ПВЦ Карактеристики : 1.100% сосема нов, Лесно да го инсталирате 2.Украсете го вашиот автомобил со личен автомобил decal, кој го направи на personlized изгледот на вашиот автомобил 3.Автомобилот decal е издржлив на топлина и сончева светлина 4.Се осигура дека на површината од кои производот е да се примени е чиста, сува и слободен од сите ail, маснотии и восок. 5.Се утврди точната локација на производот. 6.Отстрани заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. 7.Не го помрднувајте производ или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Answer : ___________________________ Note : 1.Сликите се за повикување само. Вистински производ ќе преовладува. 2.Вашето задоволство е наша најголема грижа. Ве молиме контактирајте со нас за подобра решавање на секое прашање пред да замине било неутрален или негативен фидбек. Благодарам многу! Пакет : 1 Pc*Автомобил се движи опашка налепници Производ фотографии :
Пратката & Царина прашања
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ве молиме имајте во предвид дека цената не вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ/GST.
За многу земји, можеби купувачите ќе треба да плати царина.
Ве молиме не мешајте разликата помеѓу превозот цена и царина, и не остави негативни повратни информации за причината на царина. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
PS : Русија, САД, АУ без царина.
Гаранција & Гаранција
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.

Подробности

Размер:
43 X 11cm, 27 X 11cm
търговска марка:
Atreus
Тип:
Лепило Агент Стикер
Дизайн:
Карикатура
Модел:
Фигура
Поставянето На Стикери:
Всички Тяло
Името На Модела:
B-Ц-006
Дължина На Продукта:
28.3cm
Широчина На Елемента:
8.5cm
Диаметъра На Продукта:
28.3cm
is_customized:
Yes
Опаковка:
Идва Упакованным
Тип Етикети:
Моделът
Категория:
Стикери
Тип Елемент:
Стикери
Вид На Материала:
Друго
Тип1:
Лепило Агент Стикер
Тип 2:
3D очите выглядывающего чудовище

Те също купуват с този продукт