.

.

Повече от 10 вида маскировка филмът винил автомобил мотоциклет стикер огледало телефон лаптоп САМ стайлинг камуфлаж стикер филм лист

Повече от 10 вида маскировка филмът винил автомобил мотоциклет стикер огледало телефон лаптоп САМ стайлинг камуфлаж стикер филм лист

Оценки на купувача:

BGN 9.00 -6 %
BGN 9.57
Брой продукти
В магазина


Карактеристики : * Кавер-Винил печатени * Печатени на СЈАЈНА или МАТ висок квалитет wrap film (ве Молиме проверете внимателно кога цел) * Светла боја,неверојатни шема детали * Лепило дебели conformtable филм * Специјално конструиран со балон-слободен воздух за ослободување технологија * отпорен на Гребење заврши * Ув стабилна врвот грб * Висок пиксели моделот печатење,не исчезнат,крек,кора,кога правилно инсталиран * Лесно да се заврши и да се отстрани,не штети на вашиот автомобил paintwork * паркинг (Надворешен 3 години, Затворен 6 години гаранција * Може да се користи на нешто што се има smoth површина * Дополнителни големини на располагање, ве молиме контактирајте со нас за спецификите. Некои совети : * Мерка вашата апликација област и купување повеќето се применуваат количина и големина,или пак да ни побара предлог * Подготовка на соодветна инсталација на алатки пред да заврши * Топлина пиштол е многу корисна алатка кога ќе заврши на крива * Инсталација ефект зависи од способноста на инсталерот и актуелните модели Tools вие може да сакате да се знае : 1.Магнет Носителот : Поправат винил на објектот додека сте завиткување 2.Чувствував Squeegee : избришат меур лесно, но во исто време, тоа е корисно за заштита на винил филмот 3.Винил Машина : Многу корисни за сечење од сите видови на тенка фолија или хартија,како PVC фолија, вклучувајќи автомобил заврши винил ,ѕид, хартија итн. Сите алатки над се, исто така, се продаваат во нашата продавница. За пакет : 1.Поради ниската цена,ние ќе промовираме до 2.Бидејќи кина пост не дозволуваат пакет најдолгата страна од пакет е над 90cm,така што ќе го намали дури и купување на 2 или повеќе компјутери 3.Ширина е стабилна 1.52 м. Други Hotselling мало винил : Производ Слика : Ние и ветуваме на сите слики е photoed од нас со нашите вистински печатени винил.
Плаќање :
1 . Ние прифаќаме различни методи за плаќање, како Alipay (ЗАЧУВАМ) , Western Union, итн.
2 . Ве молиме да се направи исплата во рок од ТРИ дена по нарачката.
3 . Вашата Исплата ќе биде објавен САМО откако ќе се потврди на испорака.

Подробности

Размер:
30cm x 75cm, 40cm x 75cm, 50cm x 75cm
Тип Елемент:
Стикери
Дизайн:
Промяната На Цветовете
Широчина На Елемента:
50cm
Дължина На Продукта:
75cm
търговска марка:
Чешджонг
Категория:
Стикери
Тип Етикети:
Моделът
Диаметъра На Продукта:
3cm
Модел:
OEM
is_customized:
Yes
Името На Модела:
СК-22
Тип:
Друга 3D стикер
Опаковка:
Идва Упакованным
Поставянето На Стикери:
Всички Тяло
Вид На Материала:
PVC
Име:
камуфляжный винил
Размер:
75*30cm,75*40cm,75*50cm,
Перо:
Издаване на въздушни мехури / лепило
Дебелина на:
0,15 mm
Температурна устойчивост:
-40°c~90°c (-40°F~194°F)
Произход:
Китай (Континентален)

Те също купуват с този продукт