.

.

Biurlink 2018 Нов автомобил-оформление на автомобила акула декор антена не е функция на радиото за Peugeot Citroen

Biurlink 2018 Нов автомобил-оформление на автомобила акула декор антена не е функция на радиото за Peugeot Citroen

Оценки на купувача:

BGN 9.30
Брой продукти
В магазина


2018 Нов Автомобил-стил Автомобил Ајкула Оркестарот Антената Не Радио Функција за Peugeot Citroen
Ве молиме двојно проверете ја антената е за Декорација , без радио функција !!! Карактеристики : Тип : ајкула перка антена. Налепница под трим, само се држи на автомобил. Погодни за : за Peugeot за Citroen Како да го инсталирате овој објект? 1.Најдете точниот инсталирате позиција, пред removeing лента со заштитен филм на производи. 2.Чистење на површината на Инсталација позиција за да се осигурате дека таа е чиста и без масло, масти и восок и така натаму. 3.местото на објектот на точната позиција внимателно,да го Залепите во часовникот,притиснете го за да се обезбеди добра адхезија. 4.ве молиме не го перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа,така што може да биде најдобриот бонд сила. 5.ве молиме топлина на селотејп под точка за да се Зголеми stickiness ако имате топла фен за коса. (на ленти погодени од времето на температурата)
Пакетот вклучува :
1pcs автомобил оркестарот антена

Подробности

Тип Елемент:
Антена
Дължина На Продукта:
6cm
Височина На Продукта:
4cm
Широчина На Елемента:
0cm
Тегло На Продукта:
0.16kg
търговска марка:
Биурлинк
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Честотен Обхват:
no
Името На Модела:
антена Черна акула
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Автомобили:
Ситроен
специални характеристики:
декорация, стайлинг на автомобила
Модел Година:
Универсален
Цвят:
Черен

Те също купуват с този продукт