.

.

smRKE за Skoda Fabia 08-2014 автомобили хром вратата купата на кутията стикери за украса на интериора пайети марка авто аксесоари за подреждане

smRKE за Skoda Fabia 08-2014 автомобили хром вратата купата на кутията стикери за украса на интериора пайети марка авто аксесоари за подреждане

Оценки на купувача:

BGN 49.00 -10 %
BGN 54.38
Брой продукти
В магазина


Бренд Нови ABS Автомобил Стил Хром Страна на Вратата се Справи со Капак и Врата Сад Покрие ексклузивно За "Шкода" Fabia 08-14
Функција :
1.100% Сосема нов.
2.Висок Квалитет загарантирана.
3.Лесна инсталација.
4.Се осигура дека на површината од кои производот е да се примени е чиста, сува и слободен од сите ail, маснотии и восок.
5.Се утврди точната локација на производот.
6.Отстрани заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста.
7.Не го помрднувајте производ или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата.
8.Под 15 целзиусови степени, можете да го користите фен за Коса да се загрее на производот и лепливи ленти до пред installat
Пакетот Вклучува :
8×Врата Се Справи Опфаќа
4×Вратата Чинии
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил Врата се Справи со е иста како и нашата слика
Ако не можете да потврдите дека компатибилност, ве молиме приложете некои слика на вашето возило Врата се Справи .ние ќе ви помогне да double-check it,ви благодарам многу за вашата помош!
Некои од сликите прикажани се генерички слики.
Но, всушност, нашата врата чинии ќе се вклопи вашето возило 100% како овие се прилагоди одговара производи.
Обликот ќе се разликува од слика, но дизајн и материјал ќе остане како што е прикажано во листата. Ве молиме бидете сигурни дека сте свесни за тоа Пред да ги Купите.
Плаќање Информации :
1. Сликите се за повикување само, бидејќи фото причина. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард.
2. Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн. во 's порака кога ќе се плаќаат до нас
3. Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Овие трошоци се на купувачот одговорност .
Превозот
Вашето купување ќе се испраќаат преку стандард воздухопловната, време на Испорака за 15-27 работни дена.

Подробности

Тип Елемент:
Дръжки На Вратите
Преносимото Номер Детайли:
Няма
Модел Година:
2008-2014
Вид На Материала:
ABS гальванизирует
Дължина На Продукта:
20cm
Модел автомобил:
За Шкода Фабии
Друг Номер:
Няма
Широчина На Елемента:
4cm
Производствен Номер Детайли:
Няма
търговска марка:
смрке
Височина На Продукта:
3cm
специални характеристики:
Защита На Вратата На Колата
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Държава / регион на производство:
Китай
Името На Модела:
BH-OOY-001
Тегло На Продукта:
0.6kg

Те също купуват с този продукт