.

.

QCBXYYXH Car-styling Side Blindspot Mirror широко огледало за обратно виждане широкоугольное кръгла куполна огледалото малко кръгло огледало за всички автомобили

QCBXYYXH Car-styling Side Blindspot Mirror широко огледало за обратно виждане широкоугольное кръгла куполна огледалото малко кръгло огледало за всички автомобили

Оценки на купувача:

BGN 3.00 -20 %
BGN 3.74
Брой продукти
В магазина

Име : Слепи Спорт на ретровизорот Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!! Широк агол на гледање намалува слепи точки и ја зголемува безбедноста при што се додавање или менување ленти ја Подобрува довербата додека правење резервни копии и паркинг Зголемување на Видливоста и Подобрување на Возилото Единствени и пристапни слепа точка решение Универзална Одговара, погоден за внатрешни работи или надворешноста користат Соодветни за инсталација на ретровизорите и страничните ретровизори Одговара на повеќето автомобили и камиони Доаѓа со налепници, Лесна Инсталација, Директно се Држиме За тоа Како да го користите : Чистење на rearview огледало откине слепа точка е селотејп се Држи до соодветното место се Добие најдобар поглед позиција се Одржи за некое време Поради различни светлина, можеби фотографии од описот ќе биде диференцијал со вистински бои. Било незгодно, искрено се надевам дека за да се добие вашиот вид разбирање. Ви благодариме

Подробности

Тип Елемент:
Огледало И Калъфи
Тегло На Продукта:
30g
Диаметъра На Продукта:
5cm
търговска марка:
QCBXYYXH
Името На Модела:
BX0410
Широчина На Елемента:
0inch
Височина На Продукта:
0inch
Дължина На Продукта:
0inch
Модел Година:
2018
специални характеристики:
Разширява зрителното поле
Вид На Материала:
Стъкло, пластмаса

Те също купуват с този продукт