.

.

Emaicoca Car FM радио антена промени калъф за Ford Kuga Ecosport Fiesta, Fusion, Focus Escort Falcon Mondeo

Emaicoca Car FM радио антена промени калъф за Ford Kuga Ecosport Fiesta, Fusion, Focus Escort Falcon Mondeo

Оценки на купувача:

BGN 6.00 -25 %
BGN 7.98
Брой продукти
В магазина


1.Спецификации :
Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитет .
Материјал : Алуминиумски + Карбонски Влакна Insert
Лесна инсталација, Без никакви модификации.
Оваа антена е функционална и се наменети за AM/FM радио сигнал.
Овој производ е наменет за да го замените со можност да биде продолжен дел на антената.
Ако вашето возило е опремено со фабриката за Навигација / Мобилен телефон интеграција, ве молиме потврдете ја антената да биде заменет е за радио сигнал само.
Оваа антена не може да го замени интегрирани-тип антени со GPS и/или Мобилен телефон. Тоа не е наменета за да се добијат такви сигнали
Пакет се Вклучени : 1 x Карбонски влакна антена и Некои додатоци( Како на сликата покажува)
2.Внимание : 1). Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро. 2). Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење.3).Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии. 4).Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи и светлината,не може да се некои мали боја разлика. 5).Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига. 6)кога имате било какви прашања во врска со тоа,ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да напишеш било повратни информации на нашата веб-страница. 7) Ако сте од Саудиска Арабија, ве молиме ги споделите со нас вашето PO box број и ве молиме да испратите копија од лична карта. Според владеењето на Саудиска Арабија, лична карта е да мора да се направи царинење. 3.За Превозот : Ние сме доверлив и искрен.пред да плаќаат со цел,ќе мора да ги Следат овој конвенции : 1)Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност. 2)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до повеќе денови. Превозот може да се под влијание на празници,настани и други несигурности.

Подробности

Тип Елемент:
Хромирани Полагане
Височина На Продукта:
1.5cm
Модел автомобил:
ВСИЧКИ
Тегло На Продукта:
0.06kg
Името На Модела:
TQTXH0010
Диаметъра На Продукта:
1.5cm
специални характеристики:
Промяна
Широчина На Елемента:
1.5cm
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
търговска марка:
Emaicoca
Дължина На Продукта:
12cm
Материал:
Въглеродни Влакна
Модел Година:
ВСИЧКИ

Те също купуват с този продукт