.

.

Най-високо качество неръждаема стомана задна броня протектор праг за Ford FOCUS 2012 2013 2014 2015 2017 2018 седан, хетчбек

Най-високо качество неръждаема стомана задна броня протектор праг за Ford FOCUS 2012 2013 2014 2015 2017 2018 седан, хетчбек

Оценки на купувача:

BGN 24.00 -12 %
BGN 27.20
Брой продукти
В магазина


Превозот :
Ние ја испорача стоката до остатокот на светот.
Ние ќе ги искористиме" Кина Пост Воздух Mail" или" ЕМС експрес" за купувачот за испорака на стоката.Должината на повеќе статии, ние ќе го користиме" ЕМС експрес" за купувачот да ја испорача.
"Кина Пост Воздух Mail" : Колет, генерално, ќе биде во 15 дена) 25 дена пристигнат на вашата адреса.
Понекогаш, се должи на голем број на пост обработка на пакетот, или царински преглед пакет, колет повремено ќе биде одложен. Бидејќи поштата или обичаите, што предизвикува одлагање парцела парцела, понекогаш по 25 дена да пристигнат на вашата адреса, или дури и еден месец подоцна парцела за да стигнат до вашата адреса.
"ЕМС експрес" : обично 7 дена 9 дена ќе пристигнат на вашата адреса.
Понекогаш, поради поштата се справува со пакети количина се зголемува, или царинска парцела, пакет, понекогаш е одложен, содржини може да биде во 9 дена по пристигнувањето на вашата адреса.
Сите купувачи се согласија парцела пристигнување време, ако не се согласувате, ве молиме да не купи!
Плаќање :
Прифаќаме само за плаќање преку
Политика На Враќање :
Ние ќе бидат одговорни за било каква продаваат предмети.Во случај да добиете неисправни или погрешно објект,ние ќе бидеме среќни да ви даде замена.Купувачот мора да ги испрати назад оригиналниот објект(поштенски ќе бидат платени од страна на купувачот освен погрешен точка).
Предмети мора да се врати во 7 дена по приемот.
Повратни информации и Спорот :
Ние ќе ја напуштат повратни информации по приемот од cutomer.
Ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине никакви НЕГАТИВНИ повратни информации.
Ние гарантираме за да ги реши вашите проблеми во начинот на кој ќе бидете задоволни !
Ние сме посветени на серверот на нашите клиенти во секое време за својата 100% задоволство.
Ве молиме кажете ни ако имаш било какви проблеми со вашето купување.
Ние ќе се справи и да го реши вашиот проблем веднаш.

Подробности

Тип Елемент:
Хромирани Полагане
търговска марка:
LB
Материал:
неръждаема стомана
Дължина На Продукта:
10inch
Тегло На Продукта:
1.3kg
Модел автомобил:
Форд Фокус
Името На Модела:
ФОРД ФОКУС
Широчина На Елемента:
10inch
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Диаметъра На Продукта:
10inch
специални характеристики:
Декоративни и защитни
Височина На Продукта:
10inch
Модел Година:
2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018

Те също купуват с този продукт