.

.

Ниска оборудвани с аксесоари ABS хромирана предна противотуманная фаровете на капака лампи, 2 елемента за Opel Mokka / Vauxhall Mokka за Buick Encore -2017

Ниска оборудвани с аксесоари ABS хромирана предна противотуманная фаровете на капака лампи, 2 елемента за Opel Mokka / Vauxhall Mokka за Buick Encore -2017

Оценки на купувача:

BGN 27.00 -15 %
BGN 31.81
Брой продукти
В магазина


Ниско-Опремени Додатоци ABS Хром Пред Магла Светлина Светилка Покрие 2 ПАРЧИЊА За "Опел" Mokka / Vauxhall Mokka За Buick Бис 2016-2017
Објектот Спецификација Бренд : TOMEFON Fitment : За "Опел" Mokka / Vauxhall Mokka За Buick Бис 2016-2017 Продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно пред да го купите! Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет ABS Хром Пакет : 2 парчиња/Set Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )

Подробности

търговска марка:
ТОМЕФОН
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА
Модел автомобил:
За Opel Mokka / Vauxhall Mokka За Buick Encore 2016-2017
Височина На Продукта:
1cm
Диаметъра На Продукта:
5cm
специални характеристики:
Украса
Тегло На Продукта:
0.65kg
Модел Година:
За Opel Mokka / Vauxhall Mokka За Buick Encore 2016-2017
Името На Модела:
186251
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Дължина На Продукта:
1cm
Широчина На Елемента:
1cm
Тип Елемент:
Хромирани Полагане

Те също купуват с този продукт