.

.

За VW Volkswagen Touran 2017 ABS Chrome задните фарове за мъгла на капака лампи тапицерия, фарове за мъгла протектор капачка рамка, 2 бр./компл.

За VW Volkswagen Touran 2017 ABS Chrome задните фарове за мъгла на капака лампи тапицерия, фарове за мъгла протектор капачка рамка, 2 бр./компл.

Оценки на купувача:

BGN 24.00 -16 %
BGN 28.67
Брой продукти
В магазина


Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Touran 2016-2017
Опис : Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Висок Квалитет Abs Хром, Пластика Вклучуваат : 2 buc/set за 1 автомобил . Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Лесно Инсталирање,wihtout било tools.3 M автомобилската селотејп е во прилог .
Инсталација метод :
Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
Step2 : отстрани 3m лепак во грбот;
Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.
Напомена :
Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат.
она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот.

Подробности

Тип Елемент:
Хромирани Полагане
Модел автомобил:
За Volkswagen VW Touran
Дължина На Продукта:
1inch
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
търговска марка:
канмазон
Широчина На Елемента:
1inch
Тегло На Продукта:
0.5kg
Името На Модела:
116391
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА
Диаметъра На Продукта:
0.1inch
Височина На Продукта:
1inch
специални характеристики:
Украса & Защитата На
Модел Година:
2016-2017

Те също купуват с този продукт