.

.

Въглеродни влакна авто предната броня на автомобила устна спойлер за VW POLO 2011UP R стил

Въглеродни влакна авто предната броня на автомобила устна спойлер за VW POLO 2011UP R стил

Оценки на купувача:

BGN 410.00 -9 %
BGN 450.74
Брой продукти
В магазина


8956 контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и цената
Answer : ___________________________ Note :
Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
1. Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги. 2.Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили . имаме строга КК пред секоја пратка .Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили . имаме строга КК пред секоја пратка . 3.Но, ако најдете било каков проблем и штета за дел , ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации . (Ние препорачуваме да се направи инсталација во вас локална работилница. овој професионален вештини и carefulness е потребно.)
Опис
1.Р стил 2011 UP карбонски влакна пред усна за "ФОЛКСВАГЕН" Polo6 2011 UP.
2.Бренд Нови авто автомобил предниот браник усна за "ФОЛКСВАГЕН".
3.Издржливи материјали отпорни на УВ, вода, нечистотија, маст, сол, лесна киселина и масло.
Fitment
Одговара За "ФОЛКСВАГЕН" Polo6 Р Стил 2011 UP.
Фотографии
Клиентите Прашање и Одговор
1, П : Како да потврди дали овој производ се вклопува во мојот автомобил или не ?
О : Доколку не се сигурни за fitment, ве молиме контактирајте го и испратете ни го вашиот автомобил слики(напред, назад и за целиот автомобил слики), тогаш ние ќе ги провери одговара или не.
2, П : дали Е ова вистинскиот 100% целосна карбонски влакна материјал и сува јаглерод ?
A : нашите производи се навлажни јаглерод,што е 2 слоеви fiberglass, еден слој вистински јаглерод.
3, П : сликарство вклучени/дали ви обезбеди сликарство ?(НЕ за карбонски влакна)
A : Unpainted производ е priming сива или црна боја. И ние не обезбеди сликарство услуга. За да се избегне боја разлика гребнатини и за време на испорака или инсталација, ние силно препорачуваме да го сликам во вашата локална автомобил измена продавница по инсталацијата.
1, П : дали Е ДАНОК се вклучени во цел полнење ?
A : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци.

Подробности

търговска марка:
HSPEED KSLINE
Дължина На Продукта:
181cm
Широчина На Елемента:
34cm
Височина На Продукта:
14cm
Вид На Материала:
Въглеродни Влакна
специални характеристики:
Auto устна на предната броня на автомобила
Тегло На Продукта:
7.0kg
Тип Елемент:
Брони

Те също купуват с този продукт