.

.

Стайлинг на колата е от въглеродни влакна, странични огледала капачки капачки за VW Golf MK6 GTI R20 2010-2013

Стайлинг на колата е от въглеродни влакна, странични огледала капачки капачки за VW Golf MK6 GTI R20 2010-2013

Оценки на купувача:

BGN 135.00 -14 %
BGN 157.14
Брой продукти
В магазина


6686 Контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и цената
Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
Автомобил Стил на Карбонски влакна Страна Огледало Опфаќа капи за "ФОЛКСВАГЕН" Golf MK6 GTI R20 2010-2013
Одговара на "фолксваген" Golf6 2010-2013
3 M лента вклучени во пакетот

Подробности

търговска марка:
JSPEED CSPORT
Модел Година:
2010-2013
Името На Модела:
SE-VWGO0652
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Дължина На Продукта:
10inch
Широчина На Елемента:
10inch
Височина На Продукта:
10inch
Тегло На Продукта:
1kg
Вид На Материала:
Въглеродни Влакна
специални характеристики:
делото състезателен огледала
Тип Елемент:
Огледало И Калъфи

Те също купуват с този продукт